{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 316323

شرکت کرمان موتور به عنوان شریک تجاری جک در ایران، قیمت جدید جک S۳ را به صورت رسمی اعلام نمود. این شرکت بهای این کراس اوور چینی را در سری تحویل های جدید ۱۵۹ میلیون تومان اعلام کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، پیش از این کرمان موتور جک S3 را با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان در اختیار مشتریان می گذاشت. اما با توجه به تغییر بهای ارز برای خودروسازان و از طرفی مشکلات پیش آمده که باعث افزایش مخارج تولید شده است، در اقدام نخست این شرکت کوچکترین کراس اوور آن افزایش قیمت را تجربه کرده است.

ک S3 از موتور ۱۶۰۰ سی سی چهار سیلندر با استاندارد آلایندگی یورو۵ بهره می برد. این کراس اور شهری مجهز به گیربکس CVT و سیستم فرمان برقی EPS است. از دیگر تجیهزات این خودرو می توان به ایربگ راننده و سرنشین جلو، کنترل فشار باد چرخ ها TPMS ،ABS+EBD، سیستم کنترل پایداری ESC، ترمز کمکی هیدورلیک HBA، سیستم کنترل ایستایی در سر بالایی HAC، سنسور پارک عقب، سانروف، Daylight، روشن شدن اتوماتیک چراغ های جلو با توجه به نور محیط، چراغ های جلو مجهز به سیستم مشایعت تا درب منزل، آینه های جانبی با تنظیم برقی و گرمکن، تنظیم سیستم صوتی از روی فرمان، کامپیوتر سفری، تهویه مطبوع اتوماتیک، صندلی چرمی، سیستم پخش MP5، بلوتوث، ورودی AUX و USB، ورودی iPod و ۶ بلندگو اشاره کرد.

 

ارسال نظر

 • منوچهر حسین زاده
  ۲ ۰

  وزارت صمت به دو خودرو ساز سایپا وایران خودرو گیر داده وخودرو سازها وواردکنندگان را رها کرده و
  هرچه دلشان می خواهند انجام میدهند نمونه جکs3در اردبیهشت 78 میلیون با تقسیط می فروخت
  ودرحال حاضر 159 میلیون مگر تورم ویا ارز تخصیص یافته 4200تومانی نگرفته چرا کنترل نیست
  وهرچه خودرو سازها میخواهند با مردم انجام می دهند مثل معروفی است مارادونا را ول کن غضنفر
  را بگیر وزارت صمت وتعزیرات وستاد تنظیم بازار وارد شود