{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 312325

شرکت خودروسازی بی‌ام‌و بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودروی تولیدی خود را در کانادا فراخوان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، این روزها که بازار فراخوان شرکت‌های خودروسازی در جهان به شدت داغ و پر تب و تاب شده است، حالا شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان نیز در کانادا بیش از ۱۰ هزار خودروی تولیدی خود را فراخوان داده است.

شرکت خودروسازی بی‌ام‌و از دارندگان کانادایی بالغ بر ۱۰ هزار دستگاه خودروی دیزلی تولیدی این شرکت درخواست کرد که با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز و رسمی این شرکت در کانادا به برطرف کردن مشکلات احتمالی موجود در خودروهای مذکور بپردازند.

گفته می‌شود که این نقص فنی در خودروهای سری ۱، ۳، ۵ و ۷ و همچنین ایکس ۳ و ایکس ۵ که در سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ میلادی تولید شده‌اند، وجود دارد و انتظار می‌رود  مجموع ۱۰ هزار و ۳۶۸ دستگاه خودروی بی‌ام‌و را تحت‌تاثیر قرار داده باشد.

این خودروساز لوکس آلمانی در فراخوان خود همچنین به تشریح مختصری از این نقص فنی پرداخته است که به ماژول پخش گاز در خروجی اگزوز خودروهای مذکور مربوط می‌شود و احتمال دارد با نشت داخلی خنک کننده در خودرو، منجر به احتراق و آتش سوزی موتور و در نهایت خودرو شود.

این فراخوان که در وب‌سایت وزارت حمل و نقل کانادا نیز منتشر شده و به چشم می خورد، حالا به تمامی مشتریان و دارندگان خودروهای ذکرشده هشدار داده است که ممکن است سهل‌انگاری در برطرف کردن این مشکل، موجب به خطر افتادن جان و مالشان شده و اتفاقات ناگواری را ایجاد کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری