{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 304519

فعالان بازار خودرو از کاهش میانگین ۵۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار خودرو خبر می‌دهند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، با آغاز روند سقوط قیمت دلار از بعدازظهر روز گذشته، انتظار می‌رفت قیمت‌ها در بازار خودرو نیز روند نزولی به خود بگیرد.

در این شرایط براساس جدیدترین اخبار به دست آمده از بازار خودرو امروز قیمت‌ها در بازار خودرو به شدت کاهش یافته است.

به گفته رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران، در حال حاضر قیمت خودروهای داخلی بین ۱.۵ تا ۱۲ میلیون تومان و قیمت خودروهای وارداتی که نسبت مستقیم با نرخ ارز دارند به طور میانگین ۵۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

این وضعیت در حالی است که به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر همه در این بازار فروشنده شده‌اند و هیچ خریداری در بازار وجود ندارد.

در این شرایط رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران پیش‌بینی می‌کند که در روزهای آتی نیز روند کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر

 • مردم
  ۱۵ ۴

  الهی الهی به حقه این ماهه محرم و محرم صفر هر کی برای وضع منشعیتی ما مردم قدمه خیر بر میدارد و این گرانیه نابود کنند را از این کشوره عزیزمان بر میدارد و زنگی کردنه ما مردم را نجات میدهد خدا را قسم میدهم سلامتی و عمره با عزت و سربلندی بدهد گرانی زندگیمان را به جدای با همسرمان کشانده و گرانیه سکه بعضی از خانمه به بی رحمی در مقابله شوهرشان کشانده و مهریه به اجرا می گذارند و این عمل دارد شامله کارمند و کارگر میشود شمارا قسم به این موضوع رسیدی کنید چرا وقتی سکه قیمتش یک میلیون بود هیچ زنی مهریه به اجرا نمی گذاشت قیمته سکه که بالا رفته کماله نامردی را خانمها دارند به سره ما در می آورند کاسبی راه انداختند و مرد را با دروغ و بهانه مهریه به اجرا میگذارند به این مثله کمک کنید ما زندگی تشگیل دادیم که زندگی کنیم زنها بد شدند نامرد و بی رحم شدند

 • ناشناس
  ۲۰ ۴

  زرشک
  هیچ کس فروشنده نیست . خریدار هم نیست چون منتظر کاهش قیمت هستن.

 • ناشناس
  ۲۹ ۵

  قیمت ها میادپایین فقط صبر میخواد کسی هم هیچ چی نخره

 • جواد
  ۴ ۸

  قیمت ها بر اساس نظر کارشناسی مجبورن بیان پایین

 • رهگذر
  ۱۰ ۳

  قبل پراید 21میلیون بود اونقدر کاهش قیمت بوده که وقتی می خوای پراید بخری 10میلیون هم روش میدن

 • پارسا
  ۲۹ ۱

  مردم در کمپین نخریدن شرکت کنید

 • مریم
  ۷ ۵

  با نخریدن مطمئنا قیمت ها میاد پایین ولی یه رکود شدید اقتصادی هم اتفاق میافته که اصلا خوب نیست و درآمد اقشار زیادی از جامعه به صفر میرسه. باید یه قیمت گذاری اساسی اتفاق بیافته که دست مسئولین محترم رو میبوسه.

 • ناشناس
  ۱۴ ۰

  من نخر م مردم را چه کنیم

  • ناشناس
   ۱ ۰

   با نخریدن مجبور به کاهش قیمت می شوند فقط اتحاد.

 • b.m
  ۳ ۱

  مملکت ما دولت نداره .....بی دولته

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری