{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 290427

خودروهایی با قیمت های عجیب ۲ تا ۴ میلیارد تومان در بازار را مشاهده میکنید.

با بالارفتن قیمت دلار قیمت خودروهای داخلی و وارداتی نیز طی چند ماه گذشته به شدت بالا رفت اما در این میان خودروهایی نیز وجود دارند که شاید کمتر کسی فکر کند که باید برای سوار شدن در آنها مبالغی بین 2 تا حدود 4 میلیارد تومان را بپردازد.
در این مطلب نگاهی داریم به برخی از این خودروها که مالکان آنها رقم پیشنهادی خود را در سایت های خرید و فروش خودرویی بین 2 تا حدود 4 میلیارد تومان اعلام کرده اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران،  اولین خودرویی که در این لیست نظرمان را به خود جلب می کند مربوط به بنز S500 مدل 2014 است که  با کارکرد 11 هزار کیلومتر برچسب قیمتی 3 میلیاردو 800 میلیون تومان را بر خود دارد.

خودروهای مرسدس بنز S500 در آگهی های دیگر نیز با توجه به انواع آپشن و کیلومتر در مدل 2014 همگی بین 2.5 تا 3.8 میلیارد تومان قیمت دارند.

1

دومین خودروی گران قیمت که در سایت های خرید و فروش خودرویی قیمت بالایی را پس از مرسدس بنز به خود اختصاص داده است لکسوس شاسی بلند LX است. این خودرو در مدل 2013 با کارکردهای مختلف 28 تا 60 هزار کیلومتری با رقم های 2 ملیاردو 500 تا 3 میلیارد و 150 میلیون تومان در معرض فروش قرار گرفته است.

2

با گشتن در میان آگهی ها به یک خودروی رنجرور ایووک 2017 صفر کیلومتر برخوردیم که رقم پیشنهادی مالک برای آن 3 میلیارد تومان است.

بی ام و سری 7 در میان آگهی های ارائه شده در رده چهارم قرار گرفته است .  اگر بخواهید مالک یک دستگاه بی ام و سری 7 مدل 2017 شوید باید با توجه به آپشن و کار کرد خودرو 2 میلیارد تا 2.5 میلیارد تومان پرداخت کنید.

3

برند پورشه نیز در این لیست جایگاه مخصوص خود را دارد پورشه 911 یکی دیگر از آگهی های میلیاردی خودرو را به خود اختصاص داده است مالک این خودرو  پورشه مدل 2013  را با قیمت 2.5 میلیارد تومان در معرض فروش گذاشته است.

4

مازراتی به عنوان یک خودروی لوکس خاص در رده بعدی قیمتی قرار گرفته است .در گشتی که در میان اگهی های خودرویی داشتیم مازراتی کواتروپورته مدل 2013 با کارکرد حدود 5 هزار کیلومتر برچسپ قیمتی 2 میلیارد و 100 میلیون تومان را بر خود دارد.

5

یکی دیگر از خودروهای لوکس که تعداد محدودی از آن نیز روانه بازار شد لوتوس است . این خودرو در تیپ الیزه با مدل 2016 و با کار کرد 5 هزار 500 کیلومتر  قیمت 2 میلیارد و 200 میلیون تومان را بر خود می بیند.

6

با توجه به قیمت های بسیار بالای این خودروها  شاید تعداد کمی از خریداران خودرو  توان پرداخت چنین ارقامی را دارند. خودروهایی که تا پیش از گران شدن نصف و کمتر از نصف قیمت های اعلام شده کنونی ارزش داشتند و حالا قیمت هایی را بر خود می بینند که واقعا عجیب است.

 

 

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری