{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 264756

بنز سه برابر رقبا و دوستان خود به تولید کراس های کامپکت مشغول است و این کلاس از اهمیت ویژه‌ای در این خودروسازی برخوردار خواهد بود.

به گزارش "اتوکار"، در حال حاضر بنز خودروی GLA  خود را در بازار دارد که قرار است به زودی نسل دوم و پیشرفته آن را وارد بازار کند. از طرفی GLB های آتی بنز نیز قرار است با ظاهری باکسی‌ شکل به عنوان یک بخش کوچک مشتق شده از کلاس G به بازار ورود کنند.

بنز GLA

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از عصرایران، مدیر عامل بنز همچنین در خصوص یک مدل کوپه GLA  نیز با رسانه‌ها صحبت کرده است.مدل‌های GLA  می‌توانند در مسیر SUV ها قرار گیرند و قلمروی این حوزه از خودروهای بنز را گسترش دهد و از دیگر سو امکان ارائه محصولی جدید بین خودروهای کلاس A و GLA  را مهیا می‌کنند.

بنز GLA

مرسدس با این خودروی خود قصد دارد به رقابت با X2 ب‌ام‌و بپردازد. ب‌ام‌و  X2 در اصل یک مدل کوپه شکل از X1 ب‌ام‌و است و منطقی به نظر می‌رسد تا بنز برای رقابت با حریف همیشگی‌اش یک مدل از کوپه‌های کامپکت برجسته را آماده کند.

بنز GLA

از دیگ سو بنز یک مدل از کامپکت‌های جدید و سدان‌های کلاس A - در یک نسخه با فاصله محوری زیاد- در چین تولید می‌کند. نسل جدید کوپه‌های چهار در CLA ، مینی ون‌های شخصی کلاس B و رونمایی از هاچبک‌های کلاس A از دیگر خودروهای کراس‌های کامپکت بنز محسوب می‌شوند و تعدادشان را به 8 مدل مجزا می‌رساند. از طرفی شوتینگ‌بریک‌های CLA  و CLS به دلیل توقف تولید در این لیست قرار نگرفته‌اند.

ارسال نظر