{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 264435

موتورهای قدرتمند لکسوس LS در نوع هیبریدی می‌تواند، بسیاری از مشتریان ب‌ام‌و، مرسدس بنز و آئودی، تسلا و جگوار را برباید و سمت خود جذب کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران، لکسوس قصد دارد مجموعه‌ای از موتورهای جدید را به سدان LS خود اضافه کند که شامل یک مدل تمام الکتریک یا یک گزینه سلولی- هیدروژنی می‌شود.

این گزینه‌های جدید برای لکسوس LS روی میز هستند و فشار زیادی هم  برای انتشار جزئیات این موتورها وجود دارد. از طرفی یکی از مقامات لکسوس که نامی از وی منتشر نشده اعلام کرده سامانه سوخت هیدروژنی این کارخانه به زودی روی کانسپت LF-LC قرار می‌گیرد و وارد خط تولید خواهد شد.

لکسوس (مدل مفهومی) LC LF

لکسوس

اگر این سامانه قدرت روی مدل‌های LS لکسوس قرار بگیرد، این خودرو به اولین مدل این کلاس تبدیل می‌شود که منبع انرژی خود را از مسیرهای هیدروژنی دریافت خواهد کرد.

لکسوس در حال حاضر خودروهای LS  خود را با یک موتور 3.5 لیتری بیوتوربوشارژ دریافت می‌کند و حدود 415 اسب‌بخار توان دارد، اما  موتور هیبریدی این خودرو در نوع V6 نیز با یک سامانه انتقال قدرت خودکار 4 سرعته و یک E-CVT هماهنگ خواهد شد و قدرتی حدود 354 اسب‌بخار تولید می‌کند. مقامات لکسوس پیش‌بینی می‌کنند که علی‌رغم یک مدل LS500h که در مدت 5.7 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر می‌رسند، موتورهای هیبریدی این رکورد را بهبود خواهند بخشید.

لکسوس LS 2018

لکسوس

موتورهای قدرتمند لکسوس LS در نوع هیبریدی می‌تواند، بسیاری از مشتریان ب‌ام‌و، مرسدس بنز و آئودی، تسلا و جگوار را برباید و سمت خود جذب کند.

ارسال نظر