{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 190284

با اتمام نمایشگاه بین المللی نیویورک، نمایشگاه شانگهای کار خودش را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد و این در حالی بود که امسال خودرو‌های بسیار جذابی در این نمایشاه حضور داشتند.

نمایشگاه خودرو شانگهای در حالی کار خود را آغاز کرد که بسیاری از شرکت‌های مطرح از جمله ب ام و، مرسدس بنز و آئودی در این نمایشگاه حضور داشتند.

 

Renault R.S. 2027

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، این مدل یک خودرو مفهومی مسابقه‌ای است که مجهز به چراغ‌های LED است.

از طرفی این خودرو که برای شرکت در مسابقات فرمول یک طراحی شده است، دارای سیستم دو دیفرانسیل است و می تواند در این زمینه یک تحول محسوب شود. اما از طرفی بیشتر ایده‌هایی که رنو در ساخت این ماشین استفاده کرده است در حال حاضر در خودرو‌های مسابقه‌ای وجود دارد، در نتیجه مفهومی بودن این خودرو بی معنی می‌شود.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

LYNK & CO.

این شرکت که یکی از زیر مجموعه‌های "Geely" است و با "Volvo" همکاری می‌کند، برای اولین خودرو ساخت خودش را در نمایشگاه شانگهای چین به نمایش گذاشت. این شرکت امید دارد که بتواند با این محصول یک تحول و تحرک در بازار ایجاد کند.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

NIO ES8

شرکت NIO از شاسی بلند تمام الکتریکی خود در نمایشگاه شانگهای رونمایی کرد. اطلاعات بسیار زیادی درباره این مدل، از جمله سیستم تعلیق، کمک فنر‌ها و دو دیفرانسیل بودن این خودرو در اختیار ما قرار دارد اما شرکت در مورد مهم‌ترین مساله خودرو‌های الکتریکی هیچ حرفی به میان نیاورده است و آن میزان مسافتی است که با یک بار شارژ می‌توان طی کرد.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

AUDI E-TRON SPORTBACK

آئودی با ساخت این مدل آینده خودروسازی جهان را به رخ ما کشید. این خودرو باعث خواهد شد تا رقیبانی مانند مرسدس بنز و اینفینیتی در چالشی اساسی برای رقابت با این خودرو بیافتند. به گفته آئودی این خودرو دارای قدرتی معادل 320 کیلو وات است و می‌تواند در 4.5 ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ثانیه برسد؛ این در حالی است که این خودرو با یک بار شارژ می‌تواند 310 مایل را بپیماید.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

VOLKSWAGEN I.D. CROZZ

این شاسی بلند آلمانی شیک پوش، با ظاهری بسیار آراسته در چین خودنمایی کرد. فولکس واگن ادعا می‌کند که این خودرو با یک باز شارژ بیش از 300 مایل را می‌پیماید.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

MERCEDES-BENZ CONCEPT A SEDAN

امروزه مرسدس بنز خودرو‌های مفهومی بسیار زیبایی می‌سازد. آن‌ها از کانسپت زیبای AMG-GT در نمایشگاه ژنو رونمایی کردند و اکنون هم با مدل مفهومی زیبای "Concept A" به چین آمده‌اند. این مدل نشان دهنده این است که آینده خودرو‌های کوچک این شرکت به چه شکل خواهد بود.

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

MG E-MOTION

طی سال‌های گذشته MG شرکت پر سر و صدایی نبوده است اما امسال با رونمایی از خودرو مفهومی جدیدش "E-motion" توجه بسیاری را به خودش جلب کرد. این خودرو علاوه بر داشتن پیشرانه قوی و ظاهر جذاب، دوست دار محیط زیست نیز است. شرکت SAIC که سازنده مدعیست که این خودرو در کمتر از 4 ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد و با یک باز شارژ 310 مایل را طی می‌کند./میزان

7 شاهکار نمایشگاه شانگهای

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری