{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 143911

در شرایطی که قرار است فردا از مدل جدید رنو ساندرو در پارس‌خودرو رونمایی شود، معاون سازمان ملی استاندارد عنوان کرده این محصول هنوز مجوز استاندارد را اخذ نکرده است.

 این در حالی است که معاون مهندسی پارس‌خودرو  تاکید می‌کند ساندروی جدید، استانداردهای لازم را برای آغاز تولید انبوه دارد. دیروز وحید مرندی‌مقدم، معاون سازمان ملی استاندارد  عنوان کرده بود که «پارس‌خودرو مدارکی برای دریافت مجوز تولید رنو ساندروی شاسی‌بلند (استپ وی) به سازمان استاندارد ارائه نکرده و تاکنون تاییدیه‌ای برای این محصول صادر نشده است.» به گفته وی، «پارس‌خودرو باید مدارک مربوط به ساندرو شاسی‌بلند را به سازمان استاندارد ارائه کند تا مورد بررسی قرار گیرد.» به گزارش دنیای اقتصاد ، اظهارات وی در شرایطی است که معاون مهندسی پارس‌خودرو تاکید می‌کند مجوزها و تاییدیه‌های لازم برای آغاز تولید انبوه ساندروی شاسی‌بلند، از مراجع مربوطه اخذ شده است. به گفته شهریار طهماسبی، ساندرو جدید، مجوزهای لازم را از سازمان ملی استاندارد و وزارت صنعت، معدن و تجارت کسب کرده است.

هرچه هست، آن‌طور که پارس‌خودرویی‌ها خبر داده‌اند، فردا در محل این شرکت از ساندروی جدید رونمایی خواهد شد تا جدیدترین محصول رنو راهی بازار کشور شود. ساندرو به نوعی مدل هاچ بک تندر-90 به‌شمار می‌رود که سال گذشته راهی خط تولید پارس‌خودرو شد. این محصول قرار بود سال‌ها قبل روانه بازار کشور شود، اما بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد و در نتیجه محصولی که باید با قیمتی بین 10 تا 12 میلیون تومان در اختیار مشتریان ایرانی قرار می‌گرفت، با چند برابر قیمت پیش‌بینی شده به دست آنها رسید. حالا باید منتظر ماند و دید پارس‌خودرویی‌ها مدل جدید ساندرو را با چه قیمتی روانه بازار خواهند کرد.

 

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۰

  مملکتی توش قانون حکم فرما نباشه همین میشه دیگخ خودرو ساز به اداره استاندارد جواب پس نمیده بانکها به بانک مرکزی جواب پس نمیدن کلا هیچ کس زورش به زیر دستش نمیرسه و اینم وضعمونه

 • کارشناس اقتصادی اجتماعی
  ۸ ۰

  ناراحت نباشید .. باج استاندارد را هم می دهند ... اگر پراید از نظر استاندارد قابل قبول است.. خر مراد علی هم استاندارد شما را پاس می کند .. چه رسد به رنو ساندرو

 • ناشناس
  ۵ ۰

  مافیای ایرانخودرو-سایپا از خود وزارت صنعت هم قویتر است چه برسد به سازمان ملی استاندارد.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری