{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 136689

جمعی از مال باختگان شرکت پاسارگاد خودرو نسیم در اعتراض به کلاهبرداری این شرکت از آنان و تحویل ندادن خودروهایشان مقابل این شرکت در خیابان باقرخان تجمع کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، یکی از این تجمع کنندگان در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: در ماه های پایانی پارسال از طریق تبلیغات روزنامه ای متوجه شرایط فروش این شرکت شدیم و قول تحویل 45 روزه دادند.

وی افزود: متاسفانه پس از پرداخت 25 میلیون در طی چند مرحله هنوز خودروی ما را تحویل نداده اند و مدام امروز فردا می کنند و هر زمانی تماس می گیریم گوشی کارمندان از جمله مدیرعامل شرکت خاموش است. یکی دیگر از تجمع کنندگان گفت: من راننده آژانس هستم و 6 ماه پیش در این شرکت برای خرید خودرو نام نویسی کردم اما نه تنها خودرویی نگرفتم بلکه پول خودم را نیز نمی دهند.

سهیل مرادی از دیگر مال باختگان با بیان اینکه آذر پارسال متوجه تبلیغات این شرکت شده و ثبت نام کردم گفت: تاکنون خودرویی تحویل ندادند و من گفتم لااقل پولم را برگردانید که آنان در قبال پول نقد من چک به تاریخ 25 اردیبهشت دادند اما زمانی که به بانک می روم پاسخ می شنوم که حسابشان خالیست.

وی افزود: از بانک سپه در شعبه رودکی علت را جویا شدم پاسخ دادند که این شرکت 700 چک برگشتی در اینجا دارد و حسابشان خالیست. این مال باخته گفت:‌ این شرکت 20 کارمند دارد که اکنون به علت اعتراض شهرداری مبنی بر استفاده از فضای خانگی برای تجاری به حکم دادسرای شعبه 2 سعادت‌آباد پلمپ شده است.

اسماعیلی یکی دیگر از معترضان نیز از رفتارهای متناقض و مبهم کارمندان بانک در قبال متقاضیان دریافت خودرو انتقاد کرد و گفت: ما به آنها گفتیم که می آییم و با تجمع حقمان را می گیریم اما آنها به من گفتند که تجمع نکنید چراکه کاری انجام نمی شود اما به طور مخفی پول شما را می دهیم.

مرد میانسال دیگری که از وعده های مکرر مدیر و کارمندان شرکت معترض بود گفت: در زمان نام نویسی گفتند با 8.5 میلیون پول صاحب خودرو می شوید اما پس از مدتی بدون اطلاع قبلی و برخلاف میل باطنی ما 5.5 میلیون با عنوان مابالتفاوت گرفتند تا خودروی ما را 45 روزه تحویل دهند. وی افزود: آنها با وعده واگذاری خودرو برای ضمانت بازپرداخت آن حتی سند منزل نیز از ما گرفتند اما هنوز خودرویی تحویل نداده اند.

حامد پیله‌ور نیز که از رفتار مدیرعامل شرکت پاسارگاد خودرو نسیم انتقاد داشت گفت: پرسش ما این است که چرا سه سال از کلاهبرداری این شرکت می گذرد اما بعد از مدتها تازه پلمپ شده است؟وی افزود: چگونه اعضای شرکت آن را ثبت رسمی کرده و در روزنامه آگهی کرده و سر مردم کلاه می گذارند اما مسئولان پیگیر موضوع نبودند.

این مال باخته گفت: متاسفانه بعدها متوجه شدیم که قرارداد آنها با متقاضیان یک طرفه بوده است حتی مدیرعامل در حالی که وکالت کاری برای تحویل خودرو به متقاضیان گرفته بود در دفتر اسناد مالکیت خودرو را به نام خود ثبت کرده بود. جوان مالباخته دیگری گفت: یکی از دوستانم که خودروی خود را از این شرکت تحویل گرفته بود با اعلام توقیف خودروی خود از سوی پلیس در جاده مواجه می شود.

وی افزود: وقتی این فرد علت را جویا می شود پلیس پاسخ می دهد این خودرو به علت بدهی شرکت پاسارگاد خودرو به سایپا و پرداخت نکردن اقساطش به این گروه خودروسازی مجوز توقیف برای آن صادر شده است. خانم میانسال دیگری نیز که برای خود و فرزندش در این شرکت خودرو نام‌‌نویسی کرده بود گفت: از ابتدا گفتند که با 10 میلیون تومان 45 روزه صاحب خودرو می شوید اما زمان موعد، درخواست 8 میلیون تومان دیگر کردند در حالیکه ابتدا اصلا چنین حرفی نزده بودند.

 

 

ارسال نظر

 • خ
  ۴ ۰

  مگه دست چک 700 برگی داریم ک 700تا چک برگشتی داشته باشن؟
  بیشتر از 50برگی نداریم، اصد گیریم ک حسابشون خیلی عالی باشه 2تا 50برگی بگیرن ولی نه 700برگ.
  معلومه ک بانک... و خود بانک ... و سیستم بانکداری ما هم رشوه گرفته.
  چرا مسئولین ما فقط شریک دزد و رفیق قافله اند، مردم بدبخت چ گناهی دارند.
  یکی جوابگو باشه

 • علي
  ۱ ۰

  Are 700 ta daran 3tasho faghat manbargasht zadam,az ye bank ke chek nadaran az chanta bank chek daran be khodam 3ta chek dadan yekish eghtesad novin bod,yekish pasargard bod,yekish sina bod

 • حسن
  ۱ ۰

  خدا از همشون نگذره تمامی کارمندان حتی نگهبانان هم درغگو بودن الله اکبر اینا یزید های زمانن خدا رحم کنه

 • محمد
  ۰ ۰

  سلام من ماشینم را بعد از طی8ماه با هزار درد سر گرفتم ولی بدون هیچ مدرکی الان که رفتم مدارک ماشین رو بگیرم دیدم پلمپه شرکت نمیدونم چکار کنم واقعا این شرکت کلاهبرداره

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری