{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 97520

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اتمام صدور احکام رتبه‌بندی معلمان تا ۱۰ روز آینده خبر داد و گفت: فعلا برای معلمان دارای کسر ساعت موظف حکم صادر نمی‌شود.

محمد بطحایی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می‌شود حکم رتبه‌بندی معلمانی که مازاد دوره متوسطه دوم هستند ولی از انتقال به دوره ابتدایی امتناع می‌کنند صادر نمی‌شود اظهار کرد: بله همینطور است. وی افزود: معلمی که کسری ساعت موظف دارد و ما از او درخواست کردیم به فلان دوره و کلاس برود و برای کمک به ما تدریس کند و قبول نکرده است، فعلا برای او حکم رتبه‌بندی صادر نمی‌شود. معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از صدور بخشنامه‌ای طی چند روز آینده و اتمام ساماندهی خبر داد و گفت: در این بخشنامه مشخص می‌شود کسانی که دارای کسر ساعت هستند به چه نحوی و به چه میزانی از مزایای رتبه بندی برخور دار می‌شوند. بنابراین به معنی آن نیست که در رتبه‌بندی برای این گروه از معلمان رتبه "صفر" لحاظ شود، اما از او کسر خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ابسنا، به گفته بطحایی، پروسه صدور احکام رتبه‌بندی معلمان طی 10 روز آینده به اتمام می‌رسد.

ارسال نظر

 • سلام
  ۰ ۰

  معلما بدونن که رتبه بندی بعد بازنشستگی حذف میشه دل اونا واسه ما نمیسوزه فقط مارو سرکار گذاشتن

 • عبدالله
  ۰ ۰

  وزیر ومعاونش وعده دادندچندین بار که روز اول مهرحکم ها روی میز مدارس باشد، پس کو.گفتند از300تا 800 هزاراضافه می شه حالااز 120 تا 450 است بازهم دروغی دیگر

 • ازادکار
  ۰ ۰

  همش دروغه این که اولین بار نیست 20 یال دروغ میشنویم