{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 87960

گزارش‌ میدانی اقتصاد آنلاین از نرخ خرید و فروش املاک

به گزارش اقتصاد آنلاین، آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در شهر پردیس در تیر ماه ۹۴ می باشد. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه رسمی املاک می باشد:

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بعلت تشدید کسادی بازار کلیه املاک ورکود حاصل از آن املاک شما را (( فقط زمین)) بجز آپارتمان ومجتمع در تهران و شهرستانها 30% زیر قیمت پس از اعزام کارشناس مسکن خریداریم . لطفا" فقط مالکین وفروشندگان واقعی تماس بگیرند .ازمعاملات و بحث وگفتگو با دلالان وپاسخگوئی به آنان معذوریم...........مشاورین املاک تهران

  • ناشناس
   ۰ ۰

   مطابق آمار زیر (میانگین قیمت یک متر آپارتمان نوساز در تهران استخراج شده برمبنای اطلاعات واقعی و دستکاری نشده معاملات صورت گرفته)که درپایان هرماه توسط یکی از سایتهای معتبر وتخصصی مسکن (دلتا) ارائه وقابل مشاهده میباشد ، جزئیات روند قیمتها در سالهای 93 و 94 بشرح زیر بوده است :

   فروردین1393 ( 5.59 میلیون تومان)
   فروردین 1394 ( 6.39 میلیون تومان)
   اردیبهشت 1394 ( 6.45 میلیون تومان)
   خرداد 1394 ( 7.02 میلیون تومان) !!!

   همانگونه ملاحظه میفرمائید برخلاف برخی آمارهای دستکاری شده ، روند کلی قیمت مسکن در تهران در سال 93 و 94 صعودی بوده است و قیمتها در خرداد 94نسبت به ماه مشابه سال قبل (خرداد 93) معادل 20 درصد ونسبت به فروردین 94 به میزان 9.86 درصد افزایش داشته است .
   برای روشن شدن اذهان و آگاهی مالکین عزیز از روند واقعی قیمتها و گمراه نشدن بوسیله برخی آمارهای دستکاری شده ، اطلاع رسانی در این خصوص بصورت ماهانه ادامه خواهد داشت

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مطمئن باشید لعن و نفرین مردم بی سر پناه بدلیل دامن زدن حداقل 50% گرانی مسکن که از گور بنگاهیان ودلالان بیسواد وبیمرام بلند میشود وآه وناله خانواده بیسر پناهان روزگار را باهر در آمدی حتی میلیاردی برای دلالان وبنگاهی جماعت تلخ وتنگ خواهد کرد واینان آب خوش از گلویشان پایین نخواهد رفت .مفت خوری دامن زدن به گرانی بی حد ومرز وغیر منطقی .حبابهای تولید شده ناشی از تبلیغات سوء انان در بخش مسکن .دروغگوئی از جهت قیمتهای زمین وآپارتمان که مالک روحش نیز خبر دار نمیباشد از اتهامات این دلالان از خدا بیخبر میباشد که فقط پول ودر آمد نامشروع وپول وباز هم پول برایشان مهم است ودیگر هیچ

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برای اطلاع از وضعیت واقعی بازار مسکن فقط کافیه یه سر به بنگاه املاک بزنید تا ببینید کاملا کساد و بیکار شدن . حتی خیلیهاشون تغییر شغل دادن. اکثرا هم به آه و ناله افتادن و چون مشتری ندارن مدام توی سایتها تبلیغات مسکن میکنن...( مث بهزاد و فرشاد )
  این مالکهای حریص و دلالهای مفتخور اگه میتونستن مسکن بفروشن که پدر ملتو درمیاوردن وگرنه دلشون به حال مردم نسوخته که بیان هی حرف صدمن یه غاز بزنن و نظر کارشناسی اقتصاد!!!!! بدن.
  از قدیم گفتن، سگی که پارس میکنه گاز نمیگیره.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقای بدون نام با شناسه 216431 در تمام اخبارهای روزانه اقتصاد آنلاین اینگونه کامنتها از شما دیده می شود با ساعتهای مختلف در روز و در یک جوابیه دیدم که شغل خودتان را سرمایه گذار مسکن نام بردی. برادر دینی و هموطن من ظاهرا امر بر شما مشبه شده که با این بقول خودتان اطلاع رسانی ها می توانید بر بازار مسکن تاثیر بگذارید و با استناد به سایتهای مسکن مثل دلتا و غیرو اذهان عمومی را به اشتباه بیندازید لیکن مواردی به ذهنم رسید که خواستم با شما و این 60 , 70 نفری که این اخبار و کامنتها را دنبال می کنند در میان بگذارم:(البته اگر خودت در روز بارها به کامنتهای خودت مراجعه و لایک نکرده باشی )
  1-عزیزجان ( استفاده این کلمه به خاطر این هست که دیدم در بیشتر نظرات دوستان شمارا به اسم بهزاد و یا بهزاد دلال خطاب می کنند) بیشتر مردم از روی نوشته در اینترنت تصمیم گیری نمی کنند چه رسد به نظرات در ذیل خبرها .
  2-با توجه به مضمون نوشته های شما هدفتان افزایش قیمت می باشد خوب عزیزمن شما با فروش یک و یا چندین آپارتمان خود دو باره باید بخرید که این چرخه خریدن و کامنت گذاشتن و گرانتر فروختن ( البته به ذعم جنابعالی) تکرار و تکرار شود و هر بار قدرت خرید شما کمتر و در نتیجه سود کمتری عایدتان خواهد شد .
  3- سایتهایی که به آن استدلال می کنید مطالب و آمار خود را از روی قیمتهای آگهی ها استخراج می کنند که این خود حکایت جالبی است در ایران ما و چند مورد به خدمتتان عرض می کنم :
  اقلیت فروشنده ها در هنگام تایپ آگهی هم تصمیم قاطع بر فروش ندارند چنانچه دیده می شود قیمت کل با قیمت متری ضربدر متراژ همخوانی ندارد و یا پارکینگ جدا یا نصف مساحت انباری را در متراژ ساختمان علاوه می کنند و....در کل چون بابت آگهی هزینه ای پرداخت نمی نمایند قیمتها بعضا" 5 الی 10 درصد و یا حتی بیشتر از قیمت واقعی می باشد. و بالا بودن قیمتها برای اشخاصی نیز که فروشنده نیستند ایجاد جذابیت نموده و همانطور که می بینیم سایتهایی همچون دلتا یا دیوار و یا شیپور
  هر دقیقه تعداد کثیری اگهی اضافه می شود و بی پایه بودن قیمتها واضح است ( مقایسه قیمت آگهی های همشهری با این سایتها)
  4- در حالت خوشبینانه بگوئیم ترفند شما کارگر افتاد و باعث افزایش قیمت گردید آخر عزیز من چرا باید یک عده حقوق بگیر و کارمند و کارگر چوب عدم کارکردن شما و همکارانتان در اژانسهای مسکن را بخورند .
  در آخر برایتان آرزوی هدایت و همیت از خداوند خواستارم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  در رابطه با مسکن نظرتون رو به سخنان یک کارشناس جلب می کنم :
  یک کارشناس مسکن معتقد است بخش مسکن از تولید خانه‌های لوکس سیراب شده و باید به سوی تولید خانه‌های ارزان برای دهک‌های پایین جامعه برود.
  وی افزود: در بخش مسکن دو مشکل وجود دارد؛ یکی این‌که تولیدات جوابگوی بازار نیست و دیگر این‌که مصرف‌کننده ضعیف است و توان خرید ندارد. بنابراین به تولیدکنندگان مسکن توصیه می‌شود با توجه به اشباع بخش مسکن از خانه‌های لوکس، از این بخش خارج شوند.
  این کارشناس مسکن گفت: بخش تولیدکننده که به دنبال ارزش افزوده و سود بیش از حد عرف معمول است باید بداند دیگر مثل سابق نیست که از یک سو تورم و از سوی دیگر رانت‌های افزایش قیمت زمین وجود داشت. لذا اگر وارد این بازار شوند شاهد ادامه‌ی شرایط فعلی خواهیم بود و این نه به نفع خودشان است و نه به نفع کشور.
  به گفته عدالت‌خواه با توجه به توافق هسته‌یی و احتمال رونق در بخش مسکن، افزایش تولید قطعا در کاهش قیمت و بهتر شدن اوضاع بخش مسکن تاثیر دارد.
  این کارشناس مسکن تصریح کرد: مسوولان می‌توانند با برنامه‌ریزی، سرمایه‌ها را در جهت‌های درست هدایت کنند. اگر لازم است تسهیلاتی از بودجه عمومی با توجه به این بررسی‌ها قائل شوند. ولی این‌که بدون نگاه به بازار، مجددا تولید شود رکود فعلی بخش مسکن ادامه خواهد یافت.