{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 76516

آیت الله هاشمی رفسنجانی در حاشیه دیدار با تشکل هایی دانشجویی ۵ استان دانشگاه آزاد اسلامی به بیان ناگفته های از انتقادات خود در جلسه هیات رئیسه خبرگان رهبری در زمان دولت گذشته پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی، در گزیده این حاشیه نگاری در مهر ماه سالجاری آمده است: هاشمی در ادامه سخنانش به اقیانوسی از خرابی و فساد و دزدی در دولت قبل اشاره می کند. به جلسه جالبی با هیأت رئیسه خبرگان در همین رابطه. اتاقی را هم در انتهای سالن به میهمانان نشان می دهد ومی گوید: همین جا، به آقایان گفتم که چرا تمام کارهای این دولت (احمدی نژاد) را تایید می‌کنید؟. فردا جواب مردم و خدا را چه می دهید؟.بعد هم به آقایی که نایبم در خبرگان بود، گفتم: حالا که رسوا شده، می گویی فلان کس باعث انحرافش شده. اصل انحراف خود اوست. اگر اشتباه کردی، صادقانه به مردم بگو اشتباه کردم. نه اینکه پشت فلان کس قایم شوید و بگویید انحراف کار او بوده؟. مردم این حرفها را باور نمی کنند. آقای هاشمی در ادامه می گوید دولت روحانی در مقابل اقیانوسی از خرابی هاست. با خزانه خالی و توپخانه ای پر در روبرویش. از تندروها. از اقلیتی افراطی که همه جور امکانات در انتخابات 92 داشتند و شکست خوردند. از صدا و سیما تا دهها تریبون ریز و درشت دیگر. همه می خواستند که خط اعتدال پیروز نشود که شد. حالا همه جمع شده اند که انتقام رای مردم را از دولت منتخب آنها بگیرند. هاشمی می گوید روحانی پای شعارهایش ایستاده. ولی باید مشکلاتش را درک کرد. امروز روز گلایه از روحانی نیست. روز همراهی با روحانی است. درست مثل خود مردم که هم نجیبانه به او رای دادند و هم غریبانه پای او ایستاده اند. با امید به فردایی بهتر.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    در زمان احمدی نژاد کسی تو این مملکت بود بگه بابا با نفت 150 دلار دارید چه کار می کنید چرا با داشتن بیشترین درآمد نفت در تاریخ این مملکت ارزش پول ملی از نصف کمتر شد؟؟؟

    ....