{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 52261

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه وزیر صنعت خود را در مقام پاسخگویی دلایل افزایش قیمت خودرو نمی داند،گفت:نمایندگان کمیسیون صنعت مجلس برای جلوگیری از اجرای فرمول جدید قیمت گذاری خودرو نامه کتبی به ریاست جمهور می نویسند.

علی علیلو با اشاره به اینکه نمایندگان کمیسیون صنایع در جلسه روز گذشته خود که با وزیر صنعت، معدن برگزار شد سوالات متعددی را از نعمت زاده پرسیدند، اظهارداشت: یکی از مهم ترین سوالات نمایندگان از وزیر دلایل افزایش نامناسب قیمت خودرو بود که نعمت زاده هم این وزارتخانه را مسئول پاسخگویی این موضوع ندانست. وی با اشاره به اینکه نعمت زاده در این جلسه معتقد بود تعیین فرمول قیمتگذاری خودرو با شورای رقابت است و بنده به این موضوع ورود پیدا نمی کنم، افزود: در نهایت علی رغم آنکه وزارت صنعت باید پاسخگوی قیمت‌گذای صنعت خودرو باشد نمایندگان از توضیحات وزیر در افزایش غیر منطقی قیمت خودرو قانع نشدند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، رئیس هیأت تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازای اضافه کرد: در پایان جلسه دیروز مقرر شد نمایندگان کمیسیون صنعت مجلس برای جلوگیری از اجرای فرمول جدید قیمت گذاری خودرو نامه کتبی را به ریاست جمهور بنویسند تا خود رئیس جمهور در این رابطه و برای حفظ حقوق مصرف کنندگان تدبیر مناسبی را به کارگیرد.
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دروغگوها

  • ناشناس
   ۰ ۰

   روحانی مچکریم . باید اقتصاد امریکا اقتصاد 1 دنیا شود چون به شدت با تراست و هلدینگ و انحصار شرکتها و افراد مبارزه میکند و متخلفان را تا 20 سال زندانی و میلیاردها دلار جریمه میکند . ولی در ایران انحصاری مثل ایران خودرو به وجود می اورند .

  • ناشناس
   ۰ ۰

   اینا همش دروغه . قیمتها را بسیار گران کردند . من الان رفتم به سایت ایران خودرو اصلا 5 قانون شورای رقابت اجرا نمیشه .
   1-- ثبت نام اکثر ماشینها را ندارند .
   2 -- مثلا ثبت نام پژو 405 و پژو پارس بنزینی و گاز سوز انجام نمی شود .
   3 -- ثبت نام نقدی ندارند که قرار بود 50% تولیدات نقدی 30 روزه به مردم داده شود .
   4 -- اپشن های زیادی بدون مصرف و الکی به زور به روی ماشینها میبندند و به زور از مردم بدبخت پول میگیرند .
   5 -- اکثر ثبت نامها را نمایندگی های ایران خودرو و سایپا برای خودشان ثبت نام می کنند.
   6 -- و ......

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دولت باید واردات خودرو آزاد کند تا خودرو سازان محصولاتی باکیفیت تولید کنن حالادولت هی این کار به عقب بیندازد ودرحق مردم ظلم کند ودر جاده ها مردم را که برای دولت هیچ ارزشی ندارد به کشتن میدهن باعث بانی همه اینها دولت میباشد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  پس کى قراره رسیدگى شه ما خیلى وقته منتظرم خود من با کلى از دوستام واسه همین قیمت خودرو رفتیم راى دادیم پس چى شد همش حرف بود

 • شاهرخ
  ۰ ۰

  خدا باعث و بانی این همه گرانی رو با خاک سیاه بنشونه .الهی آمین /