{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 116106

ژنرال آمریکایی در کنفرانس خبری در حالی که مشغول تشریح نواقص جنگنده های ۳۵-F بود غش کرد و دستیار وزیر نیروی هوایی آمریکا که دراین جلسه بود، با گرفتن وی، به شوخی این موضوع را نیز از دیگر معایب استفاده از هواپیماهای ۳۵-F عنوان کرد.

جیمز مارتین ژنرال نیروی هوایی آمریکا در کنفرانس خبری روز چهارشنبه در پنتاگون، در حالی که در جمع خبرنگاران در حال صحبت در مورد هواپیماهای 35-F ارتش آمریکا بود ناگهان غش کرد و از حال رفت.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصرایران، وی در این کنفرانس خبری که در مورد بودجه نیروی هوایی آمریکا و ضعف های پروژه ناموفق هواپیماهای سری 35-F بود ناگهان غش کرد و در این هنگام ، کارولین گلیسون دستیار وزیر نیروی هوایی آمریکا که در اتاق حاضر بود، این ژنرال را گرفت که نیفتد و به شوخی خطاب به ژنرال بدحال گفت: این بلایی است که 35-F بر سر آدم می آورد که موجب خنده حضار و خبرنگاران شد. در این جلسه، پنتاگون با قبول اشکالات جدیدترین هواپیمای جنگنده 35-F تصریح کرد موتور این هواپیما نیازمند تغییراتی برای رفع اشکالات موجود در آن می باشد. به گزارش بیزینس اینسایدر، پروژه 35-F که با گذاشتن هزینه ای بالغ بر یک تریلیون و 500 میلیارد دلار بر اقتصاد آمریکا پرخرج ترین پروژه نظامی تاریخ آمریکا لقب یافته است قرار بود به عنوان جنگنده ای فوق مدرن با قابلیت های کامل در درگیری های هوایی، پشتیبانی در ارتفاع پایین و حملات دوربرد هوایی مورد استفاده قرار گیرد که به دلیل مشکلات فنی در قیاس جنگنده های غیر مدرن قرار می گیرد. پروژه F-35 با هزینه هایی سرمام آور، همواره به عنوان پروژه ای شکست خورده و با نواقص فراوان در رسانه های آمریکا معرفی می شود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اگه می خواست راجع به هواپیماهای مسافربری ایران صحبت کنه چیکار می کرد.لابد جا به جا قبض روح می شد!

  • ناشناس
    ۰ ۰

    حتما گفتن باید بری خلیج فارس. ترسیده.