{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 114348

در حالی‌ که مقامات ارشد جمهوری اسلامی ایران بر لزوم احتیاط در واردات کالاهای خارجی در پسابرجام تاکید دارند، مسئولان شرکت‌های مشهور آرایشی خارجی از وقوع اتفاق‌های جالب در‌ آینده ایران خبر می‌دهند.

«خبرگزاری فرانسه» اخیرا در گزارشی نوشت: لوازم آرایشی فرانسوی، جذابیت زنان ایرانی را آزمایش می‌کنند. تحریم‌های ایران برداشته‌ شده‌اند. حضور در بازار بزرگ ایران، موردی است که دست کم برخی از بزرگترین و مشهورترین شرکت‌های آرایشی ‌فرانسه از بازار ایران که به تازگی از تحریم‌ها رهایی یافته است، انتظار دارند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، «ویرجینی دانفرت»، مسئول امور تجاری شرکت‌های زیبایی فرانسه (FEDEA) در این زمینه گفت: «چند نفر از ایران از همان اوائل توافق ماه نوامبر، با ما تماس گرفتند و خواستار واردات مختلف از فرانسه شدند.» «ژان پل آگن» رییس هئت مدیره شرکت لورل فرانسه (بزرگترین شرکت تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی جهان) نیز در این باره گفت،به آرامی و به طور قطع به راهبردی اغوا کننده در ایران امید دارد. وی افزود، قرار است همه چیز به تدریج انجام شود و در آینده اتفاق های جالبی رخ می‌دهد. ایران با وجود تحریم‌ها دومین بازار بزرگ خاورمیانه بوده و در سال 2014 حدود 3.5 میلیارد دلار البته بدون محاسبه عطر و ادکلن واردات داشته است. خبرگزاری فرانسه در ادامه نوشت: «توافق هسته‌ای در برهه‌ای رخ داد که زنان در ایران، که باید حداقل یک روسری شل به سر کنند، در مسیر تغییر دادن تدریجی معیارهای پوششی هستند.» و اما «سحر جمالی» مدیر شرکت «آریا شیک» روز چهارشنبه در پاریس گفت: «ظاهر و صورت برای زنان ایران بسیار مهم است زیرا این تنها بخشی از بدنشان است که می‌توانند بدون پوشش نشان دهند.»

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برجام مبارک !!!

 • ham
  ۰ ۰

  و اما «سحر جمالی» مدیر شرکت «آریا شیک» روز چهارشنبه در پاریس گفت: «ظاهر و صورت برای زنان ایران بسیار مهم است زیرا این تنها بخشی از بدنشان است که می‌توانند بدون پوشش نشان دهند.»

 • ناشناس
  ۰ ۰

  برهنگی سواحل کالیفرنیاومعابروخیابانهای آمریکابرخاسته ازآزادی(فردی) است که قانون اساسی آن کشور آن راپذیرفته است ولی ازادی تاکجا؟صدسال پیش نه دستکم 50 سال گذشته هم آنجا به این شکل نبود

 • حسین
  ۰ ۰

  خانمهای ایرانی که نه خاور میانه ای ها نوبرن! آرایشگرهای حرفه ای گفتن تو روز روشن کمترین آرایش نیازه و آرایش غلیظ استفاده کننده اش رو شبیه دلقک های سیرک میکنه و فقط شبها چون نور کمتره میزان آرایش مقداری بیشتر باشه. اما خانم جمالی حرفی میزنه گویا از علم آرایش و فلسفه آرایش به دور مونده . اشان مثل یک یک فروشنده حرف میزنه!!