{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 109005

معاون عمرانی استانداری تهران با اعلام این خبر که مدارس تهران فردا تعطیل نیستند، از لغو کلیه مسابقات لیگ فوتبال استان خبر داد.

کریمی در حاشیه جلسه روز شنبه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، در مورد تصمیم اعضای کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران نسبت به تعطیلی مدارس تهران تاکید کرد: با توجه به محدوده زمانی امتحانات مدارس و تعطیلی روزهای گذشته و عقب‌ماندگی مدارس، فردا مدارس تهران تعطیل نخواهد بود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی اضافه کرد: در جلسه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران همچنین مقرر شد تا برای تعطیلی احتمالی مدارس استان تهران در روز دوشنبه و همچنین اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل فردا تصمیم گیری شود. وی همچنین افزود: کلیه مسابقات ورزشی از جمله لیگ فوتبال در استان تهران برگزار نخواهد شد. سردار حسینی رییس پلیس راهور تهران نیز در این جلسه با اشاره به صدور جریمه برای ورود غیرمجاز به محدوده زوج و فرد از ابتدای دی‌ماه، گفت: در چهار روز گذشته ورود به این محدوده به زیر 100 هزار نفر رسیده است که می‌تواند تاثیرات مثبتی در کاهش آلودگی هوا داشته باشد. وی افزود: اجرای طرح زوج و فرد از درب منزل باید همراه با طرح تعطیلی مدارس صورت گیرد چراکه در غیر اینصورت ناوگان حمل و نقل عمومی ما توان پاسخگویی به سفرهای درون شهری را نخواهد داشت و موجب بروز اعتراضات توسط شهروندان می‌شود. حیدرزاده، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز در سخنانی با اشاره به اینکه در روزهای یکشنبه و دوشنبه شاهد انباشت آلودگی خواهیم بود، گفت: در چنین شرایطی افزایش حساسیت‌ها و شیوع بیماری‌ها را بیشتر شاهد خواهیم بود. در گزارشات هواشناسی پایداری وضعیت هوا برای روزهای آینده پیش‌بینی شده است. می‌توانیم بر روی دو ساعت تاخیر در شروع کار ادارات و یا تعطیلی دو ساعت زودتر ادارات بررسی‌های بیشتری انجام دهیم. گفتنی است، این پیشنهاد حیدرزاده مورد قبول اعضای کمیته اضطرار آلودگی هوا قرار نگرفت. و در این جلسه اعضا، تصمیم گیری درخصوص تعطیلی روز دوشنبه برای مدارس استان تهران را به جلسه ساعت 14 فردا موکول کردند. گفتنی است؛ کمیته اضطرار آلودگی هوا از ساعت 14 روز شنبه پنجم دی به ریاست حسن کریمی و با حضور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و نمایندگان سایر دستگاههای عضو با هدف بررسی وضعیت آلودگی هوای استان تهران و تصمیم‌گیری درخصوص تعطیلی مدارس و سایر اقدامات تشکیل جلسه داد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بابا تعطیل کنید مدارسووو... ما که درس خوندیم چه گلی به سر خودمون زدیم... بچه تون را ببرید یه کار فنی مثه نانوایی؛ مکانیکی ؛ تعمییراتی یاد بگیره خواهشا... آینده ی بچه تون را من میگم
  ... مدرک دانشگاه آزاد کلی هزینه و بعدشم بیکاررر....

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ایول. اینو میگن تضمین نابودی نسل آینده.
  دیگه لازم نیس اینقد واسه طلاق هزینه کنین.

 • افزایش چشمگیر سرطان در تهران
  ۰ ۰

  بچه های مردم با انواع بیماری ها تنفسی و ریوی و حتی سرطان دست و پنجه نرم خواهند کرد...

  آیا آموزش بچه ها مهم تر است تا سلامت آنها؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  افزایش قیمت بنزین شهرهای بزرگ----- کاهش مصرف ----- کاهش الودگی
  افزایش قیمت بنزین شهرهای بزرگ-----افزایش هزینه زندگی ----- مهاجرت به شهرهای کوچک
  افزایش قیمت بنزین شهرهای بزرگ-----افزایش درامد دولت-----کمک به ناوگان عمومی