{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 106410

مجلس از پاسخ‌های نعمت‌زاده قانع نشد

نمایندگان مجلس از آنجا که پاسخ‌های وزیر صنعت در مورد علت حضور وی در هیئت مدیره ۱۶ شرکت را قانع‌کننده ندانستند به نعمت‌زاده کارت زرد دادند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان به برررسی سوال ملی حمید رسایی نماینده مردم تهران از محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت پرداختند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از نامه، این نماینده مجلس در سوال خود از نعمت‌زاده پرسیده بود که چرا همزمان با وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیئت مدیره 16 شرکت حضور دارد. پس از توضیحات نماینده سوال‌کننده و پاسخ‌های نعمت زاده به این سوال، در نهایت رسایی اعلام کرد که پاسخ‌های وزیر را قانع‌کننده نمی‌داند. وی با بیان اینکه آقای نعمت‌زاده معتقدند از این هیئت مدیره‌ها استعفا داده، گفت: اسناد نشان می‌دهد که این موضوع طی یکی دو ماه گذشته صورت گرفته و آن هم به دلیل تاثیر سوال است. لذا بنده رویم نمی‌شود که بگویم قانع شده‌ام. من چطور به مردم بگویم که قانع شده‌ام. از چه چیزی باید قانع شوم؟ بنابراین به دلیل قانع نشدن نماینده سوال‌کننده از پاسخ‌های وزیر، هیئت رئیسه مجلس این سوال را به رای وکلای ملت گذاشت که بهارستان‌نشیان نیز با 73 رای موافق، 106 رای مخالف و 10 رای ممتنع از مجموع 203 نماینده حاضر در صحن علنی مجلس پاسخ‌های وزیر را قانع‌کننده ندانستند. بنابراین نعمت زاده کارت زرد دیگری از مجلس دریافت کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقای رسائی لیدر مجلس هستند؟

  • ali
   ۰ ۰

   majles leader nadaarad. har namayandeh yek rai

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فکر میکنید با حقوق کارمندی میشه اینهمه ثروتمند شد؟ ایشون با حق دلالی و ردیف کردن پروژه ها با رانت دولتی ، خودش و خیلی شرکتها رو ثروتمند کردند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این بار رسایی کار خوبی کرد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آقا شما صد تا کارت هم به اینها بدین فایده نداره. از قدیم گفتن یه دیونه یه سنگ میندازه تو چاه که صد تا عاقل نمیتونن در بیارند. حالا احمدی نژادی یه گندهایی زده به این مملکت که صد تا استاد از بانک جهانی هم بیارن نمیتونن گند کاری های اینو رفع و رجوع کنند.