{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 106380

"تهران در ماه‌های نخست پس از توافق، رفتاری تحریک آمیز از خود نشان داد"

هیلاری کلینتون گفت: فقط گزینه دو کشور می تواند جایگزین درگیری های اسرائیلی ها و فلسطینیان باشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از انتخاب، وزیر خارجه سابق آمریکا که در مرکز مطالعات سابان در واشنگتن سخنرانی می کرد، افزود: نادیده گرفتن گزینه دو کشور و ادامه شهرک سازی ها از موانع پیش روی روند صلح است. وی بیان داشت: باید سران کشورهای عربی از روند صلح حمایت کنند و اسرائیل را به عنوان یک رژیم یهودی در منطقه بپذیرند. کلینتون گفت : اسرائیل و اعراب خواهان افزایش نفوذ ایران در منطقه نیستند. وی اضافه کرد: بازگرداندن ثبات به خاورمیانه(غرب آسیا) از طریق همکاری با اسرائیل ممکن است. کلینتون گفت: قاطعانه با طرف هایی که می خواهند با اسرائیل بجنگند مبارزه می کنیم. نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا مدعی شد ایران تاکنون در ماه های نخست توافق با آمریکا «رفتاری تحریک آمیز» از خود نشان داده است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اسرائیل بایدمحوشود.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اوه اوه هیلاری رو کی تحریک کرده؟ ....

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دیگه مردم دنیا همه فهمیدند که تمام مشکلات منطقه را شما آمریکاییها درست کردید تا مسلمانها را به جون هم بندازید. حرفهای قشنگتان دیگه رنگی نداره. چرا تو این ۱۰ سال آخر که میگفتید منطقه را آزاد کردید و مردم دموکراسی دارند چرا وحشت , بیخانمانی, جنگ , آوارگی بیشتر شده. چرا رو جای خودتون نمیترگید و کاری به کار مردم این قسمت از دنیا ندارید ؟
  مردم بدونید که هدف فقط جنگ مذهبی هست تا یک دین را از بین ببرن تا بهتر به دنیا حکومت کنن. آیا باید سوال کرد هیتلر درست فکر میکرد در مقابل یهودیها ؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  رویکرد هیلاری مشکل اساسی داره و اون فراموشی سلاح اصلی ایران و اون چیزی نیست جز یک مغز متفکر و استراتژیست قرن محمود احمدی نژاد کسی که معادلات استراتژیک دنیا رو به هم ریخت. در حالی که اسرائیل آماده حمله به ایران شده بود احمدی نژاد عمل کرد و ایران را از درون تخریب کرد به صورتی که اسرائیل دیگر نیازی به حمله به ایران نداشت.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آخه پیرزن تو را به چه سیاست . اگر سیاست داشتی که نمی گذاشتی شوهرت در زمان ریاست جمهوری بهت خیانت کنه.