{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 9257

قیمت روز طلا و سکه در بازار

به گزارش اقتصاد آنلاین، روند کاهشی قیمت ها در بازار طلا امروز هم به رغم نزدیک شدن به اعیاد قربان و غدیر متوقف نشد و در آخرین روز هفته شیب قیمت ها هر چند اندک اما بازهم نزولی بود.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با توجه به در پیش رو بودن اعیاد قربان و غدیر قیمت‌ها در روز چهارشنبه افزایش ناچیزی را شاهد بوده‌اند. کشتی‌آرای به ایسنا گفته؛ با توجه به کاهش چهار تا هفت درصدی قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز طی هفته اخیر امروز(پنج‌شنبه) قیمت سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 290 هزار تومان است. بر این اساس قیمت سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 290 هزار تومان، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 325 هزار تومان، نیم سکه 670 هزار تومان، ربع سکه 340 هزار تومان و سکه یک گرمی 178 هزار تومان معامله شد. همچنین با توجه به کاهش هر اونس طلا در بازار جهانی هر گرم طلای 18 عیار 133 هزار و 600 تومان، هر مثقال طلای 17 عیار 579 هزار تومان و هر مثقال طلای 18 عیار 613 هزار تومان است. گفتنی است؛ قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز 1706 دلار است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دیروز سکه ربع 313 تومن بود و امروز 340 تومن میشه بگید چطور ارزون شده؟

 • محمدرضا
  ۰ ۰

  این سیر نزولی چه جوریه؟ سکه ا میلیون و ۲۵۰ میشه ۱ میلیون و ۲۹۰. بعد میگید این سیر نزولیه؟؟ حتما تورم هم همینجوری ۲۰ درصده و حکما هر روز کمتر هم میشه !!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مسئولین عزیز خسته نباشید.شما موفق شدید کاری با مسلمونا کنید که کافراش نتونستن..همینجور پیش برید شیطان هم بهتون تعظیم میکنه.. خدا نگدره ازتون!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  واقعا مملکت را داغون کردین مردم دارن بیچاره میشن از بس چیزا را گرون کردین خدا ازتون نگذره..................