{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 8957

مدیر بازاریابی و فروش سایپا خبر داد:

مدیر بازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا از تحویل خودروهای ثبت نامی تا پایان شهریورماه پارس خودرو با قیمت سابق خبر داد.

امیر حسن امیری گفت: براساس مصوبه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان مشتریانی که تحویل خودرو آنها قبل از تاریخ 12 ام مهرماه باشد می توانند خودرو خود را با قیمت های سابق دریافت کنند. وی درخصوص تحویل خودرو به مشتریان محصولات پارس خودرو افزود: دعوتنامه مشتریان محصولات شرکت پارس خودرو که تحویل خودروی آنها تا پایان شهریور ماه بوده نیز با قیمت های سابق صادر گردیده است و درصورتی که مشتریان وجه مازادی به حساب شرکت پارس خودرو واریز کرده باشند، این مبلغ به آنان بازگردانده خواهد شد. مدیربازاریابی و فروش محصولات شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: در صورتی که نمایندگان در این زمینه تخلفی صورت داده باشند و یا وجه اضافه ای دریافت کرده باشند، مشتریان محترم می توانند به معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا مراجعه کنند که در این زمینه اقدامات لازم صورت خواهد پذیرفت. وی درخصوص سایر مشتریانی که تحویل خودرو آنها بعد از شهریور ماه است، اظهار کرد: این دسته از مشتریان می بایست بر اساس مصوبه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خودروی خود را با قیمت های جدید دریافت کنند که دعوتنامه های این مشتریان نیز به مرور در حال صدور و ارسال است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    به خدا دارن دروغ میگن من تندر تحویل شهریور داشتم الان 20300000 پام حساب کردن ؟روزی که من ثبت نام کردم 17140000 بوده به داد مردم برسید