{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 8940

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام آغازفروش نقدی تمام محصولات این شرکت از امروز ، از تحویل دعوت نامه های خودروی رانا به مشتریان خبر داد.

عبداله بابایی با بیان اینکه آغاز فروش نقدی تمام محصولات این شرکت از امروز به نمایندگی های این شرکت ابلاغ شده است و امکان فروش نقدی از امروز بعدازظهر وجود دارد. شایان ذکر است از مدت ها پیش تنها چند محصول این شرکت دارای فروش نقدی بود و بقیه خودروها تنها پیش فروش می شد. وی با اشاره به وجود دعوت نامه های رانا در دست مردم اظهار داشت: دعوت نامه های رانا از هفته گذشته برای مشتریان به صورت مرحله به مرحله و برای افرادی که در اولویت ثبت نام و تحویل در مهرماه قرار داشتند ارسال شده است. وی افزود:برای متقاضیانی که پس از دریافت دعوت نامه نسبت به واریز باقی وجه اقدام نمایند فاکتور صادر شده و پس از آن روند شماره گذاری انجام می شود و تحویل خودرو ظرف چند روز پس از آن صورت می گیرد. وی ادامه داد:در حال حاضر خودروهای رانای تولید شده بخش زیادی از فضای پارکینگ ایران خودرو را اشغال کرده است بنابراین دلیلی برای تاخیر در تحویل این خودرو به مشتریان وجود ندارد. بابایی با بیان اینکه تاکنون بیش از هزار دعوت نامه رانا ارسال شده است گفت: قرار بود تا تحویل این خودرو از 30 مهر ماه آغاز شود که با صدور این دعوت نامه ها تحویل این خودرو در زمان مقرر صورت می گیرد. گفتنی است ایران خودرو متعهد شده تا پایان سال جاری 20 هزار دستگاه رانا تحویل مشتریان دهد که طبق آمار اعلام شده از سوی وزارت صنعت این شرکت تاکنون بالغ بر 300 دستگاه از این خودرو تولید کرده است. همچنین قرار بود قیمت تمام شده این خودرو حدود 15 میلیون تومان باشد که با مصوبه سازمان حمایت قیمت نهایی آن حدود 21 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خبری نیست که!

 • مهدی
  ۰ ۰

  با سلام

  اضافه دریافت 6 میلیونی بابت رانا از مردم یعنی اینکه دزدی - دروغگویی - ناجوانمردی - کثافتکاری - بی شرفی - حرامخواری - و هزاران هزار صفت کثیف برای مسوولینی که سعی در جبران ضرر خود از جیب مردم بدبخت ایران دارند . و مسوولینی که داعیه ی حمایت از قشر آسیب پذیر را دارند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ایران خودرو بی پول شده نقدی( حتما تحویل 2 الی 3 ماه دیگه) ماشین میفروشه بلکه و رشکست نشه

 • بهزاد
  ۰ ۰

  دزدی از این آشکارتر نمیشه!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مردم دیگر از پیش فروش استقبال نمیکنند . همه میدانند ایران خودرو ورشکسته است .
  فاتحه مع الصلوات .

 • علی
  ۰ ۰

  تمام مسولین ایران به فکر مردم نیستن خیلی به راحتی میزارن جیب این مردم بدبخت خاک تو سر که هرچی به سرشون میاد از دست خودشونه میارن مثل ایرانخودرو که یه گاری به مردم میده 44 میلیون تومان