{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 6089

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری پس از جلسه هیات دولت اعلام کرد که ۳۰ لیتر بنزین به عنوان هدیه عید فطر به سهمیه‌ خودروهای کشور اضافه خواهد شد از این رو سهمیه این ماه ۹۰ لیتر خواهد بود.

اقتصادآنلاین/گروه عمومی:

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری پس از جلسه هیات دولت اعلام کرد که 30 لیتر بنزین به عنوان هدیه عید فطر به سهمیه‌ خودروهای کشور اضافه خواهد شد از این رو سهمیه این ماه 90 لیتر خواهد بود. به گزارش ایسنا، بهروز مرادی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: این سهمیه به مناسبت عید سعید فطر از ساعت 24 فردا شب (پنج‌شنبه) به کارت‌ها واریز خواهد شد و هموطنان می‌توانند در مسافرت‌ها از آن استفاده کنند. وی همچنین اعلام کرد که بودجه همه دستگاه‌ها و نهادها داده شده است. معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری همچنین اعلام کرد که برای زلزله‌زدگان 20 میلیون تومان در شهرها و 12 میلیون تومان در روستاها تسهیلات برای ساخت مسکن‌شان ارائه خواهد شد و همچنین برای جبران خسارت‌های از دست رفتن لوازم منزل‌شان نیز تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

  • بی خودرو
    ۰ ۰

    آخه از بنزین هم هدیه عید فطر میشه ؟؟ما که ماشین نداریم تکلیف ما چیه ؟؟ بهتر بود مینوشتین هدیه برای کاهش ترافیک در زمان اجلاس جنبش عدم تعهد !