{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 3523

افرادی که یارانه نان را دریافت نکرده‌اند، به دنبال راهکاری برای دریافت آن هستند، اما سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تاکنون در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

اقتصادآنلاین/گروه عمومی:

افرادی که یارانه نان را دریافت نکرده‌اند، به دنبال راهکاری برای دریافت آن هستند، اما سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تاکنون در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است.

به گزارش ایسنا، یارانه نان برای افرادی در نظر گرفته شد که اوایل سال مبلغ 28 هزارتومان به عنوان مابه‌التفاوت یارانه نقدی فاز اول و دوم هدفمندسازی به حساب آنها واریز شده بود.

بر این اساس اسفند سال گذشته پیامک‌هایی از شماره 30025 به برخی از سرپرستان خانوار ارسال شد که حاوی این پیام بود که نظر به تمکن مالی جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنند. البته مبنای ارسال پیامک‌ها مشخص نیست، اما افرادی که در زمان تعیین شده برای اعلام عدم انصراف خود به این سامانه مراجعه نکرده‌اند، احتمالا جزو افرادی خواهند بود که در فاز دوم از دریافت یارانه معاف خواهند شد.

البته بهمن‌ماه گذشته دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها با اشاره به این‌که از دیدگاه ما حدود 10 میلیون نفر باید از گردونه دریافت یارانه نقدی حذف شوند، گفته بود که هم‌اکنون اسامی این 10 میلیون نفر در حال نهایی‌ شدن است و به زودی در این‌باره اطلاع‌رسانی می‌شود.

بر اساس این گزارش، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها فروردین ماه برخی افراد را از دریافت مابه‌التفاوت یارانه نقدی فاز دوم حذف کرده و مبلغ 28 هزار تومان را به حساب آنها واریز نکرده است. این در حالی است که با تبدیل شدن این مبلغ به یارانه نان، برخی سرپرستان خانوار که این مبلغ را دریافت نکرده‌اند، طی تماس با ایسنا ابراز نارضایتی کرده و به دنبال دریافت این یارانه هستند.

در این راستا تعدادی از افراد برای دریافت یارانه نان به سازمان هدفمندی مراجعه می‌کنند و این سازمان با دریافت کد ملی و شماره تلفن اعلام می‌کند که پس از بررسی با آنها تماس می‌گیرد.

بر اساس این گزارش سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تاکنون درباره افرادی که به دنبال دریافت یارانه نان هستند، اطلاع رسانی نکرده است.

ارسال نظر