{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 33771

ستون امروز نبض بازار قیمت پیشنهادی فروش برخی از فایل‌های واحدهای اداری، واحدهای تجاری، پیش فروش واحدهای مسکونی و همچنین املاک کلنگی را مورد بررسی قرار داده که به شرح زیر است.

ارسال نظر

 • مشاور املاک محمد
  ۰ ۰

  پیشخوان روزنامه دنیای اقتصاد ۱۳۹۲/۰۹/۱۲ ۱۷:۲۸:۵۶ کد خبر: DEN-770580وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: وقتی عرضه در بازار مسکن زیاد است دلیلی بر افزایش قیمت نیست. آخوندی همچنین در خصوص پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن مهر که دو تن از معاونش اعلام کرده بودند گفت: بنده هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم و هر سئوالی در خصوص تسهیلات دارید از رئیس کل بانک مرکزی بپرسید ضمن آنکه موضوع جلسه ما با بانک مرکزی این موضوع نبود.وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه موضوع افزایش وام مسکن مهر در جلسه بانک مرکزی مطرح نبوده است گفت: مسکن مشارکتی برنامه وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن است و تنها محدود به مسکن اجتماعی نمی شود. به گزارش مهر، عباس آخوندی عصر امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که بررسی شما از وضعیت قیمت ها در بازار مسکن چیست؟ گفت: نظر من اقتصاد آزاد است بنابراین مخالف قیمت گذاری در بازار هستم و فکر می کنم که با افزایش عرضه قیمت ها باید به نقطه تعادل برسد. وزیر مسکن و شهرسازی افزود: معتقدم که در حوزه مسکن عرضه وضعیت خوبی دارد، بنابراین نیاز به هیچگونه دخالت از سوی دولت نیست. وی در خصوص اینکه آیا معتقد هستید مردم برای کاهش بیشتر قیمت باید منتظر بمانند یا نه خاطرنشان کرد: همیشه گفته ام که با قیمت دستوری مخالف هستم و نظر من این است که باید عرضه در بخش مسکن افزایش پیدا کند که در حال حاضر هم به اندازه کافی وجود دارد. وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: وقتی عرضه در بازار مسکن زیاد است دلیلی بر افزایش قیمت نیست. آخوندی همچنین در خصوص پیشنهاد افزایش سقف وام مسکن مهر که دو تن از معاونش اعلام کرده بودند گفت: بنده هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم و هر سئوالی در خصوص تسهیلات دارید از رئیس کل بانک مرکزی بپرسید ضمن آنکه موضوع جلسه ما با بانک مرکزی این موضوع نبود.

 • مشاور املاک محمد
  ۰ ۰

  وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به فارس:عرضه مسکن در بازار زیاد است/مخالف قیمت‌گذاری در مسکن هستم وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اساسا مخالف مداخله دولت بر قیمت‌گذاری مسکن هستم، گفت: عرضه مسکن در حال حاضر بسیار خوب است، لذا نیازی به دخالت دولت در بازار نیست و وقتی عرضه در بازار زیاد است، دلیلی بر افزایش قیمت وجود ندارد.

 • مشاور املاک محمد
  ۰ ۰

  با این حرف وزیر راه و شهرسازی تکلیف بازار معلوم شد فعلا افزایش قیمت نداریم چون نظر دولت کاهش نرخ تورم هستش که در حال انجام میباشد و هر ماه حدود یک درصد نرخ تورم کاهش پیدا خواهد کرد و طبق گفته دولت تا پایان سال 93 نرخ تورم به 25 درصد خواهد رسید و این یعنی کاهش تدریجی قیمت همه کالا و خدمات از جمله قیمت مسکن

 • کارمند
  ۰ ۰

  این قیمتها در توان خرید بخش کارمند و عموم مردم نیست و باید کاهش پیدا کند

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کاهش پیدا کرده دیگه,دیگه قرار نیست مفت بشه که

 • ناشناس
  ۰ ۰

  مشیریه 3800 واقعا خنده داره تواشرفی اصفهانی باغ فیض نوساز اگهی کرده 3600 با تمام امکانات اونم 70 متری

 • ناشناس
  ۰ ۰

  قیمتهای سال 95

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با این وضع عمرا کسی بتونه خنه دار باشه . دیگه قیمتا اومده پایین از این پایین تر نمییاد من به تهرانیها پیشنهاد میدم برن شهرستان ها خونه بگیرن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شما نفروش !!!!! پارسال نفروختی چی شد ؟؟؟سال دیگه هم نفروش

 • مشاور املاک محمد
  ۰ ۰

  به گزارش دنیای اقتصاد :معاون وزیر راه و شهرسازی در امور ویژه دولت و هماهنگی استانها با اعلام اینکه در تهران 600 هزار واحد خانه خالی وجود دارد، گفت: وضع مالیات بر خانه های خالی را پیگیری می کنیم.

 • ارسطو
  ۰ ۰

  دلمه املاک باغ فیض پایه اوقاف برای این ارزونه.بعد دلمه مشیریه کلنگیه،ولی قیمتها با غرض از ارزونترین فایلها استخراج میشه.

 • شاهرخ
  ۰ ۰

  به امید خدا افزایش قیمت در راه است منتظر باشید

 • محمد سادات
  ۰ ۰

  ازار مسکن تابع چندین عامل اقتصادی است و یکسویه نمیتوان آن را تحلیل کرد ولی از نظر بنده چند عامل زیر تاثیر بیشتری دارند 1- نقش سیاستگذاریهای دولت در این بازار بسیار پر رنگ است که دولت نیز با توجه به سیاستگذاریهای کلان اقتصادی در این بازار نقش بازی میکند 2- عرضه و تقاضا است که با توجه به تقاضای زیاد این بازار در هنگام معقول شدن پس اندازهای مردم و قیمتها خود را نشان خواهد داد. نظر دوستان را به این نکته جلب میکنم که منظور از تقاضا مراجعین مشاورین محترم املاک نیست بلکه تقاضای نهفته ی خانه دار شدن اقشار مختلف مردم است شما را ارجاع میدهم به تعداد مستاجرین و مجردهای تهران 3- سود آوری و زیاندهی بازارهای دیگر که بی تاثیر نیستند در کل به نظر بنده موثرترین عامل یعنی دولت محترم به دنبال رونق بدون نوسانات شدید قیمت است و به نظرم همانطور که دولت در بازار ارز و طلا در این امر یعنی جلوگیری از نوسانات قیمت موفق بوده در این امر هم توفیق خواهد داشت و این همه بررسی های دولتی و صبر کردنهای دولتیان در این مورد مربوط به این موضوع است پس در چند ماه آینده شاهد رونق بدون افزایش چندان قیمت خواهیم بود.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اقای مشاور املاک محمد.اخه برادر وقتی تورم 25% اگه ماهی 1% هم کم بشه بازم قیمتها پایین نمیاد کمتر رشد میکنه.مثلا بجای 25% افزایش 24% افزایش پیدا می کنه.اطلاعات غلط نده برادر.دوره امارهای غلط گذشت

 • مشاور املاک محمد
  ۰ ۰

  اگر مردم همت کنند و همچنین رسانه‌ها همراهی کنند، با یک شانتاژ روحی و روانی و ایجاد جو کاذب دروغین روانی، قیمت‌ها در بازار مسکن افت خواهد کرد.

 • شاهرخ
  ۰ ۰

  در حال حاضر ۴ تا ۵ میلیون خانوار بدون مسکن داریم که این موضوع خطری برای ایجاد رشد مجدد قیمت مسکن به حساب می آید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  حالا خوبه پایین اومده با این حرفا دل مردمو خوش می کنن ما که تا حالا نتونستیم خونه بخریم عیب نداره بازم تحمل تحمل .......