{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 32233

سخنگوی کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران از لغو طرح سراسری زوج و فرد از در منازل از امروز در پایتخت خبر داد.

محمدهادی حیدرزاده دقایقی پیش، افزود: با توجه به بارش باران در پایتخت و کاهش قابل ملاحظه غلظت آلاینده‌ها، طرح سراسری زوج و فرد از در منازل از امروز لغو شد. وی از ارجاع پیشنهاد کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوای تهران مبنی بر اجرای دایمی طرح زوج و فرد از در منازل به شورای عالی ترافیک خبر داد و گفت: قرار است این موضوع در جلسه روز چهارشنبه شورا مطرح و در این خصوص تصمیم‌گیری شود. وی در پایان تاکید کرد: برابر تصمیم اتخاذ شده در صورتی که شاخص کیفیت هوای تهران در شرایط هشدار قرار گیرد طرح سراسری زوج و فرد از در منازل مجددا به مرحله اجرا گذاشته می شود. سردار حسین رحیمی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز با اشاره به عدم اجرای طرح سراسری زوج و فرد از در منازل از امروز دوشنبه افزود: این طرح از امروز در محدوده قبلی -مصوب شورای عالی ترافیک - در پایتخت اجرا خواهد شد. وی ضمن تقدیر از همکاری خوب شهروندان با پلیس راهور تهران برای اجرای این طرح گفت: در هفته جاری طرح سراسری زوج و فرد از در منازل تنها در روز یکشنبه اجرا شد و در روز شنبه ماموران پلیس راهور برابر اعلام قبلی این طرح را اجرا نکردند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی در خصوص تداوم اجرای طرح سراسری زوج و فرد از در منازل در پایتخت گفت: کمیته هماهنگی و نظارت مواقع اضطراری آلودگی هوا در صورت قرارگیری شاخص کیفیت هوا در شرایط هشدار تصمیمات جدید را در این خصوص اتخاذ و اعلام می‌کند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    آخه اینا به فکر ما که خارج از تهران کار می کنیم نیستند. ما که نمی تونیم زوج و فرد بریم سر کار. این عقل کلها یه فکری به حال کامیونها و اتوبوسهای دولتی (ماشین دودی ها) بکنند.

  • ناشناس
    ۰ ۰

    ....... برقرار میشه لغو میشه - مسخره بازی تا کی