{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 28982

واژه‌های جدید جذب مشتری مسکن؟

این روزها بسیاری از مشاوران املاک فعال سعی دارند تا از رکود حاکم بر بازار معاملات استفاده کنند و خریداران را تشویق به خرید هرچه سریع‌تر کنند.

اغلب این دسته از بنگاهداران به متقاضیان در بازار مسکن اظهار می‌کنند که فرصت را از دست ندهید، واحد مورد نظر خود را با بهترین قیمت پیشنهادی خریداری کنید. ناگفته نماند که مشاوران املاک فعال در غرب تهران در حال حاضر بیشتر به چنین فعالیتی در بازار مسکن روی آورده اند. ستون امروز نبض بازار به معرفی تعدادی واحد مسکونی فروشی پرداخته است که دلالان فروش واحدهای مذکور با عناوین مختلف سعی در جذب مشتری دارند. یک واحد مسکونی 46 متری با امکاناتی همچون پارکینگ و انباری و مشاعات و لابی در خیابان ابراهیمی واقع در بلوار فردوس غرب با عنوان «قیمت بی‌رقیب» به خریداران وعده داده شده است. علاوه براین «عالی‌ترین فرصت خرید با قیمت استثنایی»، مژده‌ای است که بنگاهداری برای فروش یک واحد مسکونی نوساز به متراژ 43 متر مربع در بلوار فردوس غرب با کلیه امکانات بیان کرده است. همچنین یکی از دلالان بازار مسکن بر افت قیمت‌های پیشنهادی فروش تاکید کرده است و خریدار را دعوت به خرید واحدی 60متری در خیابان سردارجنگل جنوبی کرده است که این واحد نوساز و از امکانات برخوردار است. از سوی دیگر برخی از بنگاهداران املاک به متقاضیان تاکید می‌کنند قیمت‌ها در بازار فروش به اندازه کافی شکسته شده است و خریداران فرصت خرید را از دست ندهند. در همین راستا یکی از مشاوران املاک برای فروش واحد 63 متری، 2 سال ساخت با قیمت 270 میلیون تومان درخیابان چهار باغ واقع در جنت آباد اظهار کرده است: «بشتابید، دیگر درنگ جایز نیست». «3 دقیقه به این آگهی فکر کنید، چشم بسته خرید می‌کنید» عنوانی است که برای فروش یک واحد 65 متری بازسازی شده با 30 متر حیاط مستقل از سوی بنگاهداری عنوان شده است. از طرف دیگر در خیابان ساقدوش واحدی به متراژ 85 متر مربع، 2 سال ساخت، با قیمت 500 میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است. دلال فروش این واحد به متقاضیان گوشزد کرده است «این فرصت را از دست ندهند».

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  Kharidaran mobareze konid hamantor. Ke froshandegan mikonan soghot nazdik ast Ba nakharidan. In ghoole gerani ra be zamin bezanid. Kheyli ozaeshon kharabe khodeshono be har. Dary. Mizanan. Ta be har vasile. Mardomo. Gomrah. Konan. Va melkeshono. Geran. Beforehand,

 • فرشاد
  ۰ ۰

  این قیمتها به هیچ وجه واقعی نیستند . من خودم ساکن صادقیه هستم قیمت آپارتمان نوساز در بهترین نقاط این منطقه 5.5 تا 6 میلیون تومان است البته در برخی نقاط از جمله بلوار گلاب میتوان باقیمتهای پائینتری ملک نوساز خرید.بنابراین اینکه بهتر است برای گمراه نشدن خریدار یک بازه قیمتی متشکل از کمترین وبیشترین قیمت یا میانگین آنهادر جداول قیمتی درج شود

 • صبور
  ۰ ۰

  نیازی به کرکری خواندن نیست ، مسکن هم مانند بازار خودرو دیر یا زود به حالت قبل باز میگردد.تمامی شواهد و قراین ( تحلیل ها ، نمودارها ، روابط سیاسی حاکم ، تورم منتهی به انتهای سال ، نقدینگی موجود در جامعه ،هزینه های ساخت چه هزینه ثابت و چه متغیر ، افزایش جمعیت و... ) حاکی از افزایش نسبی قیمتها و بازگشت سرمایه ها به سمت و سوی مسکن میباشد .باز هم تاکید میکنم قدرت بازار را قشر ضعیف تعیین نمیکند.پس متوهمین کاهش بیشتر تعقل کنند .

 • کارشناس مسکن
  ۰ ۰

  آقا فرشاد صادقیه قیمتش همیشه از جنت آباد و شهران 5 درصد پایین تر است( بطور متوسط ). در هر متراژی آپارتمان نوساز در جنت آباد و شهران بخواهی با قیمت 4400 تا 4600 در خدمتم. صادقیه نوسازش باید 4200 تا 4400 باشد.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  .. طبق قوانین اتحادیه, به منظور اخذ مجوز تاسیس یک بنگاه معاملات ملکی داشتن حداقل سواد خواندن و نوشتن، کفایت می‌کند!...... و البته بسیاری از بنگاهی ها سواد خواندن و نوشتن هم ندارند..!!..

 • فرشاد
  ۰ ۰

  کارشناس قلابی مسکن یک میلیون بار گفتم به حرف گربه سیاه باران نمیباره! تو هرچقدردوست داری میتونی در ذهنت قیمتها رو پائین بیاری

 • سرمایه گذار
  ۰ ۰

  وقت خرید ملک با قیمت خوب و خوش نقشه حالاست. وقتی مشتری کمتره بهترمیشه چونه زد و ملک خوب تر پیدا کرد. بازار که رونق بگیره آپارتمان ته کوچه بن بست 2 متری با درب 1 متری طبقه چهارم بیست سال ساخت بدون انباری و بدون پارکینگ رو بنگاهی میگه اکازیون متری 5 میلیون ... تازه میگه بذار ببینم اگرنفروخته باشه!

 • امیر
  ۰ ۰

  منی که 1000000000پول تو مسکن سرمایه گذاری کردم حالا وقتی نخرند منم نمیفروشم زیر قیمت یعنی گیر پولشم نیستم .اکثرا هم فروشنده ها به همین صورت هستند .پس سقوط ان چنانی نداریم .مثل خودرو که یه مدت فکر میکردند سقوط میکنه ولی کوووووو؟

 • راهنما
  ۰ ۰

  برخی از بنگاهداران املاک (دلالان مسکن) با همراهی رئیس خود! و بدلیل تداوم موج گرانی هاوکسادی کار خود, وچون نمی توانندباگرانی هزینه های ساخت موجود سازندگان رابرای فروش قانع کنند,به منظور افزایش حجم معاملات وبالا بردن درآمد خود به فریب کاری و دروغگویی متوسل میشوند,آنهاباشایعه جعلی کاهش قیمت می خواهندفروشندگان ناآگاه و پول لازم را به دام بیاندازند و به کاسبی خودسرو سامانی بدهند..

 • تولید کننده مسکن
  ۰ ۰

  قیمت تمام شده مسکن بستگی به آیتمهای بسیاری از جمله قیمت زمین، مصالح ساختمانی، اجرت و دستمزد، عوارض شهرداری و نظام مهندسی و .... دارد که تا زمانی که این آیتمها کاهش نداشته باشند، کاهش قیمت مسکن رویایی بیش نیست. عزیزان من مهندس تولید کننده مسکن، سه سال پیش متری 300 هزار خونه میساختم، قیمت زمین هم 4/1 قیمت الانش بود. الان متری 800 میسازم و از عوارض شهرداری و نظام مهندسی گرفته تا قیمت مصالح و اجرت و حقوق کارگر و بنا و ... افزایش 200 الی 400 درصدی داشته و بعضا (مانند رنگ) حتی افزایش 700 درصدی داشته! پس منطقا تا زمانی که هزینه های تولید مسکن کاهش نیابند، قیمت مسکن هم کاهش نخواهد یافت و در شرایط فعلی، فقط رکود موجود کاهش ناچیزی را در قیمت مسکن بوجود آورده است، آنهم توسط کسانی که پول لازمند,وقطعا"درماه های آینده مرحله دوم افزایش قیمت آپارتمان در تهران آغاز وتا نیمه تابستان 1393ادامه خواهد داشت.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  طی تابستان سال جاری دلالان مسکن(بنگاهی ها) خبر از رکود معاملات و افت قیمت مسکن می دادند، اما بررسی های میدانی کارشناسان بازار مسکن، از وضعیت قیمت ها طی تابستان سال 92 نشان می دهد این رکود معاملات به کاهش قیمت مسکن نوساز در شهر تهران منجر نشده است. و فروشندگان حاضر به کاهش نرخ های خود نسبت به ابتدای سال نشده اند. بنا براین به نظر می رسد آنچه که بعضا تحت عنوان کاهش قیمت برای تابستان سال 92 توسط افراد خاص اعلام می شود معتبر نبوده واز پشتوانه آماری قابل اعتمادی برخوردار نیست.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با خروج سرمایه های کلان از بازار دلار و طلا و سهام و ورود آنهابه بازار مسکن شاهد افزایش تدریجی متقاضیان مسکن سرمایه ای و افزایش قیمت ها در فصل پاییز و زمستان هم خوا هیم بود.

 • اقتصاد شناس
  ۰ ۰

  حتی با وجود ارتباط با آمریکا در یکسال آتی نه دلار کمتر از 3000 تومان خواهد شد و نه قیمت مسکن و مصالح ساختمانی کاهش خواهد داشت. تازه با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت بنزین، شاهد گرانیهای بیشتر (البته نه در سطح سال 91) خواهیم بود. آقایونی که دم از ارزانی و گل و بلبل شدن همه چی میزنند، انگار فراموش کرده اند که حداکثر 30 درصد گرانیهای اخیر ناشی از تحریمها بوده و آن 70 درصد بقیه ناشی از هدفمندی یارانه ها، مسکن مهر،استقراض از بانک مرکزی وچاپ بی رویه اسکناس و اختلاسهای کلان و بی کفایتی مدیران دولت نهم و دهم بوده است و درمان همه این دردها به سالها کار نیاز دارد.

 • محمد مقدم
  ۰ ۰

  دوستان اخیرا برخی از سوداگران بازار طلا و ارز، پس از ناکامی چند ماهه خود در بازار مکاره طلا و ارز از اواسط شهریور سرمایه خود را روانه بازار مسکن کرده اند و در این جهت سعی در شایعه پراکنی و خلوت کردن بازار مسکن برای خرید خودشان دارندکه شاید حجم خریداران را در بازار کم کنند که در میز معامله بتوانند چونه بیشتری بزنند. مالکان هوشیار باشید اسیر این جو کاذب روانی نشوید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  Gheshre ghavi. Mardom. Nistan. ranthay eghtesadi hastan. Va ye sery. Mardom. Aady ke dar sakhtosaz mosharekat Va sarmayeh. Gozari. Kardan ke dar Hale hazer.be bonbast khor Dan Va rokod, tavahom. Onhay. Daran ke to ozay vakhim eghtesadi keshvar .to fekr sood hastan ehtiyaj be nemodar nadare agar ozae. Eghtesadi keshvary. Khob. Bashe. Shoma mitoni. Rosh. Hesab. Baz koni. Har. Cheghadr. .tavarom. bala bere rokod bishtar. Mishe va. Dige eghtesad. Flaj. Mishe Hala agar tavanesti. Befrosh melketo!!!!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ایرج رهبر رییس کانون سراسری انبوه سازان گفت : قیمت‌ نهاده‌های ساختمانی از نیمه دوم سال گذشته حداقل دو برابر شده است،

 • ناشناس
  ۰ ۰

  همه این داستانهای مضحک کاهش قیمت مسکن که تا الان فلان درصد حباب ترکیده تا چند ماه دیگه فلان درصد خواهد ترکید زیر سر همین بنگاهیهاست که فقط وفقط دنبال منافع وکاسبی وحق دلالی خودشون هستند وشایعه سازی میکنند.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اقتصاد آنلاین ..92/6/13.دکتر جعفر خیر خواهان :..." سیر و سفر احمدی‌نژاد در هشت سال گذشته و سیاست‌های اقتصادی عجیب و غریبی که پیشه کرد بی‌شباهت به برنامه سفر ماجراجویانه کریستف کلمب نبوده است. چرا که هر دو، نمی‌دانستند به کجا می‌روند، حتی هنگامی که به مقصد رسیدند نمی‌دانستند کجا هستند. و سرانجام اینکه هر دو نه باهزینه شخصی بلکه با پول و بودجه دولت به این سفر رفتند.

 • پ
  ۰ ۰

  ... با توجه به سیر نزولی تعداد مجوز های ساخت صادره توسط شهرداری تهران در سال 1391 (مرکز آمار ... بهار 9478 – تابستان 5588 -- پاییز 4761 -- زمستان 3978 عدد ) و کاهش چشمگیر سرمایه گذاری در تولید و عرضه مسکن شهری بویژه در ماه های گذشته (مسکن مهر به دلیل دو ری از شهر ها مسکن شهری محسوب نمی گردد).... ..و با تاکید برآمار نفوس و مسکن سال 1390 و نظر کارشناسان مبنی بر نیاز کشور به تولید متوسط سالانه حدود 2 میلیون مسکن شهری تا 10 سال آینده ( جمعا 20 میلیون در 10 سال )... و با بررسی آمارهای رسمی بانک مرکزی و مرکز آمار پیرامون رشد بالای نقدینگی و تورم عمومی و همچنین رشد چند برابری قیمت کالاها وارزش دارایی ها در بازارهای طلا و ارز و سهام و زمین و مقایسه نمودار تغییرات آنها از سال 1371 تا شهریور 1392و با توجه به اظهارنظر غالب کارشناسات در تحلیلهای تکنیکال مبنی بر تایید عقب افتادگی رشد متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران (نسبت به رشدسایر دارائی ها).....و با استناد به چرخه سنواتی(تجربی) تغییرات قیمت زمین کلنگی و اجاره مسکن در شهر تهران درطول 21 سال گذشته و ارتباط منطقی هردو آنان با تغییرات قیمت آپارتمان مسکونی که این عقب ماندگی را تایید می کند(طبق اعلام مرکز آمار متوسط قیمت زمین گلنگی در تهران دربهار 92 نسبت به بهار 91 بیش از 160 درصد افزایش داشته است) و با عنایت به اینکه بیش از 60درصد اموال و دارایی ها در ایران در بخش مسکن سرمایه گذاری شده است ....با صراحت می توان گفت که مسکن کماکان .هم به عتوان یک کالای مصرفی ضروری و هم به عنوان یک کالای سرمایه ای مطمئن و ایمن و درآمد زا مورد توجه و علاقه عموم مردم ایران می باشد و تا زمانیکه عقب افتادگی قیمت مسکن درتهران جبران نگردد سرمایه گذاران حرفه ای بازارمسکن و همچنین مردم بسیاری که خانه قبلی خود را تخریب و نوسازی کرده اند و مالک مسکن سرمایه ای شده اند رغبت و تمایلی به فروش مسکن مازادخود نخواهند داشت.... با این شرایط و با وارد شدن بازارهای طلا و ارز به دوره زمانی اصلاح قیمتها ( وکاهش شدید بازدهی سرمایه در این بازارها ) و پیش بینی تداوم این وضعیت در چندماه آینده و ورود تدریجی نقدینگی سرگردان از سایر بازارهابه بازار مسکن...و همچنین با عنایت به کسری بودجه وتصمیم دولت جدید در واگذاری مسکن به بخش خصوصی و بانک ها واحتمال افزایش چند برابری وام خرید مسکن وهمچنین تداوم نرخ رشدبالای نقدینگی وتورم وگرانی و رشد عمومی قیمت کالاها و هزینه های تولید مسکن به همراه آزاد سازی قیمت ها.... افزایش تدریجی متوسط قیمت آپار تمان مسکونی وجبران عقب افتادگی قیمت آن در تهران به میزان حداقل 55 درصد دیگراز اواسط باییزامسال تا بهار 1393 بسیارمحتمل خواهد بود.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خوابهای جدید بهزاددلال مسکن در شب گذشته در زیر منتشر شد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دوستان همیشه قیمت را عرضه و تقاضا تعیین میکنه هر چیزی که تقاضا د اشته باشه و عرضه اش کم باشه مسلما گران و هرچیزی که عرضه اش زیاد و متقاضی نداشته باشه ارزون میشه حالا به هر دلیلی اگر متقاضی برای مسکن نباشه اونم مجبور که ارزون بشه

 • امیر
  ۰ ۰

  امروز رفتم اداره برق تو کرج کنتور برق و کردن 1300000 یک میلییون و سیصد هزار تومان تا چند روز پیش 288000 تومان بود اخه با این گرونی سازنده مگه دیوونست زیر قیمت بده پس چی میگن میاد پایین

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فرشاد پاسخ شناسه 45016 را بدهید لطفا.

 • سعید
  ۰ ۰

  فرشاد خونت از شهرک رفت صادقیه حالا 110 متره غصه نخور اصلا متری 10 میلیونه اینا همشون حسودن

 • هلن
  ۰ ۰

  بهزاد خجالت نمیکشی یه کامنتو هرروز تو هر مقاله کپی پیست میکنی؟

 • نکته سنج
  ۰ ۰

  جالبه دلال بنگاهیو مسخره میکنه دیگ به دیگ میگه روت سیاه همتون روهم پیش دبستانیو پاس نمیکنین مخصوصا بهزاد و فرشاد (ارسطوی سابق)

 • آژانس امیر :حسینی
  ۰ ۰

  صادقیه اسدی اگه کسی 3200نوساز خواست فروشنده ام حسینی آژانس امیر>>>>>دیگه تمام شد قیمتهای بیخودی وحبابی وما هم انشااله از بن بست در آمدیم

 • آژانس املاک غرب خسرو جنوبی
  ۰ ۰

  شناسه44950 من فروشنده واقعیم 8 دستگاه اپارتمان در بین فلکه اول ودوم صادقیه دارم واگه کسی بخواد فقط وفقط بخاطر بازار خراب ورکود ونیاز به نقدینگی حدود کل زیر بنا 680 متره کلیه امکانات را داره ویکجامتری 3/800مقطوع فروشنده واقعی هستم :فقط فوری فوری فوری

 • مردم
  ۰ ۰

  به این نظرات افزایشی وکاهشی وآمار نگاه کنید وخود قضاوت کنید .وببینیدچه کسانی دراقلیت وچه کسانی در اکثریت هستند
  فرشاد=افزایش
  بهزاد =افزایش
  ارسطو=افزایش
  اکثریت مردم =کاهش شدید ورکود
  آزانسهای مسکن =کاهش
  مشاوران بی طرف املاک=کاهش

 • خادم
  ۰ ۰

  مریم جان 3 نفر نه و دو نفر ارسطو همون فرشاده یادتون نره.

 • فرشاد
  ۰ ۰

  آقاسعید من هیچوقت نگفتم شهرک غرب آپارتمان دارم من نوشتم در غرب تهران ملک دارم اگه چشمهای شما آلبالو گیلاس میچینه تقصیر من نیست ضمنا اگه میخواهید بونید نظر اکثریت درمورد کامنتهای من وهمفکرهام چیه وبه چه تعداد لایک مثبت دادن لطفا یه سری به مطلب "قلی خسروی : قیمت خانه واقعی شد" بزنید خواهید دید که خوانندگان بیش از 120 لایک مثبت به نظرمن وهمفکرانم داده اند وبه همین تعداد لایک منفی به شما ودوستان فرضی تان !!!

 • فرشاد
  ۰ ۰

  من سالهاست که ساکن صادقیه هستم و تمام آژانسهای این منطقه را بخوبی مینشاسم هرگز آزانسی به نام امیر واملاک غرب در این منطقه وجودنداشته وندارد اگه راست میگید شماره تلفن آژانستونو منتشر کنید در غیر اینصورت مشخص میشه که مثل ... دروغ میگید!!!

 • آژانس امیر :حسینی
  ۰ ۰

  اقا فرشاد شما بقدری غرق در توهمات گرانی مشکن هستی که بجز گرانی چیز دیگه نمیبینی ازتوهمات بیرون اومدی سری به صادقیه بلوار گلاب بزن درثانی برای چی دنبال بنگاهی الان هر آدم غیر توهمی ومنطقی هم میدونه که قیمت صادقیه واطراف آن بیشتر از 3/800 نیست وبیشتر این نیست مگر ادمای aنرمال مثل.....که واقعیتها را نمیبینند وهمیشه در خوابندودر بیهوشی

 • فرشاد
  ۰ ۰

  آقای حسینی از آژانس قلابی امیر من خیلی خوب از قیمتهای مناطق مختلف صادقیه خبر دارم جاییکه شما میگویید(بلوارگلاب) نصف قیمت آپارتمانهای صادقیه است چرا برای حق دلالی خودتان حاضرید قیمتهای غیرواقعی به خورد ملت بدید. شما دلالها فقط مصرف کننده اید اونهم از نوع منفی اش !!!

 • مشاور مسکن منطقه صادقیه
  ۰ ۰

  صادقیه نهایت پر قیمت یک متر آپارتمان3900 نوساز میباشد وبیشتر خریدار ندارد

 • مردم
  ۰ ۰

  اقای فرشاد تویه دلالی وهر گونه کلاهبرداری وحقه بازی ازت بر میاد واین لایکهای بنفع خودت ودوستان دلال تازه به دوران رسیدتوباعوض کردن ای پی لایک میکنی اینو همه تو این سایت فهمیدند وهمه اطلاع دارند که این غلط کاریها چقدر وقت گیره وفقط از دست بیکاران ودلالانی تازه کار و متوهمین وبیهوشانی چون تو وامثال توبرمیاد

 • املاک امیر صادقیه بلوارگلاب مشاور حسینی
  ۰ ۰

  فرشاد منطقه صادقیه که هیچ تو خودت نمیشناسی .سرتو مثل کبک کردی تو برف وبیرونو نمیبینی ودر مجموع میشه گفت آدم بی هوش وکند ذهنی هستی برای همین هم دائما"در توهمی وخواب بالا رفتن قیمتهای مسکن را میبینی

 • آگاه کننده عموم مردم از شیادی
  ۰ ۰

  آقای امیر وصبور بااسامی واقعی (فرشاد -بهزاد ارسطو)مسکن پایین اومده شما هم نفروش بزار باشه شاید تا 10سال دیگه تونستی به قیمتی که خواستی فروش بره
  درضمن اینقدر مردم دست کم نگیرید واینقدر ارجیف سر هم نکنید بخداقسم مردم روشن تر از شمادلالان ناشی هستند

 • فرشاد
  ۰ ۰

  بنگاهیهای مفت خور
  همتون دروغگو هستید ودروغگویی جزی از کاروحرفه شماست !!!

 • فرشاد
  ۰ ۰

  "در مناطق مرکزی و غربی تهران نیز از ستارخان و گیشا گرفته تا شهرآرا و مرزداران قیمت‌ها کاهش اندکی داشتند اما بیشتر فروشندگان هنوز منتظر تغییراتی در بازار و افزایش دوباره قیمت‌ها هستند و در مقابل خریداران به کاهش بیشتر قیمت‌ها امیدوارند. یک واحد مسکونی نوساز در ستارخان که در زمستان گذشته متری 5.5 میلیون تومان به فروش می‌رفت، در بهار امسال با کاهش حدود 300 هزار تومانی و اکنون با کاهش 200 هزار تومانی همراه است و می‌توان گفت کاهش حدود 500 هزار تومانی در یک واحد مسکونی رخ داده است" قابل توجه بنگاهییهای دروغگویی که مدعی هستند قیمت نوساز در صادقیه 3200و 3800 است!!! البته تقصیر خودتان نیست و دروغگوئی وفریب وسرکیسه کردن خریداروفروشنده جزئی از کسب وکار وحرفه شماست !!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اقتصاد شناس =بهزاد دلال بیسواد
  سرمایه گزار =بهزاد بیسواد
  اقتصاددان=بهزاد دلال
  راهنما= بهزاد بنگاه
  کارشناس مسکن=بهزاد بیسواد