{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 26603

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه مرحله سوم افزایش قیمت بلیت هواپیما به زودی اجرایی می‌شود، تاکید کرد: این سازمان آماده آزادسازی قیمت بلیت هواپیما‌ست.

حمیدرضا پهلوانی با بیان اینکه زمینه آزادسازی بلیط نرخ بلیط هواپیما فراهم است اظهار کرد: باید این آزادسازی از ابتدای امسال انجام می‌شد که به دلایلی تاکنون محقق نشده است لیکن این برنامه در دستور کار سازمان قرار دارد. وی با برشمردن افزایش قیمت 65 تا 70 درصدی قیمت بلیط هواپیما در سال گذشته افزود: براساس ماده 166 قانون برنامه پنج ساله کشور دولت مکلف است در سال سوم اجرای این قانون یعنی سال 92 ‌قیمت بلیت هواپیما را آزادسازی کند و سازمان هواپیمایی کشوری هم زمینه‌های اجرای این قانون را فراهم کرده است. به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی آزادسازی قیمت بلیت هواپیما باعث رقابتی شدن قیمت‌ها و به نفع مردم بوده و با نظارت سازمان هواپیمایی کشوری، خدمات بهتری به مردم ارائه می‌شود. به گزارش فارس، وی افزود: سازمان هواپیمایی کشوری سال گذشته برای زمینه‌سازی اجرای این قانون، اقدام به آزادسازی قیمت بلیت پروازهای خارجی کرده که این آزادسازی منجر به رقابت شرکت‌های هواپیمایی در پروازهای خارجی شده است.

ارسال نظر

 • مهدی ن
  ۰ ۰

  رقابت ؟؟؟
  رقابت شرکتهای ایرانی در پروازهای خارجی؟
  میشه بگید کیفیت چه چیزی رو بالا بردند؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  رقابت توى گرونى کىفىت کىلو چند؟

 • ..
  ۰ ۰

  سالی صدبارافزایش صددرصدی راضیتون میکنه؟خجالت نکشیدا.خودتونوباکدوم پروازخارجی مقایسه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فقط تو گرون کردن همه چی باید بر طبق قانون و برنامه باشه. خداییش این هواپیماهایی که تو خطوط داخلی تردد می کنن حتی با نصف این قیمت ها هم گرونند.اگه واقعا به فکر مردمید یه کم کیفیت را بالا ببرید.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  آره ارواح عمتون به نفع مردمه.تا کجا میخواین پیش برین؟لعنت بر باعثو بانی این گرونیها.مردمو نابود کردین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!