انهدام یک باند سرقت و زورگیری در پارک نهج‌البلاغه تهران

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه نفر از اعضای باند سرقت موبایل که در پارک نهج البلاغه اقدام به سرقت می‌کردند خبر داد.

 انهدام یک باند سرقت و زورگیری در پارک نهج‌البلاغه تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از همشهری آنلاین،  سرهنگ «عبدالرضا محمدی» درباره انهدام یک باند سرقت و زورگیری در غرب تهران گفت: در اجرای تدابیر ابلاغی سردار فرماندهی تهران بزرگ و در اجرای طرح رعد شصتم همکارانم در کلانتری ۱۴۰ باغ فیض موفق شدند باند سرقت موبایل را که به صورت زورگیری اقدام به سرقت می‌کردند را شناسایی و بازداشت کنند.

وی ادامه داد: این باند به صورت زورگیری در بوستان‌ها به ویژه بوستان نهج البلاغه اقدام به سرقت می‌کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به شیوه سرقت این باند سرقت موبایل گفت: این افراد با مراجعه به مردمی که در پارک بودند مدعی می‌شدند که به تلفن احتیاج داشته و مشکلی برایشان ایجاد شده و باید سریعا با خانواده تماس بگیرند و به این طریق گوشی موبایل را گرفته و به نام تماس با خانواده اقدام به سرقت گوشی می‌کردند.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: اگر چنانچه مالباخته مقاومت می‌کرد با زور قمه و چاقو فرد را تهدید کرده و اقدام به سرقت موبایل می‌کردند.

وی ادامه داد: سه نفر از اعضای این باند شناسایی و  انهدام یک باند سرقت و زورگیری و در حال شناسایی نفر اصلی این باند سرقت هستیم. چنانچه از افرادی به این شیوه سرقت شده است به پایگاه دوم آگاهی در جنت‌آباد مراجعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین
ارسال نظر