کد خبر 581757

زورگیری پدر و پسری در کرج!

فرمانده انتظامی کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ چمران، اوباش شناخته شده منطقه اسلام آباد کرج در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی قاسم پورگفت: در پی مشاهده ردپای یکی از اوباش شناخته شده منطقه اسلام آباد در یک فقره سرقت به شیوه زورگیری در بلوار چمران شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار کلانتری ۱۲ چمران قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی-اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شده و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی سلاح سرد، چند اسلحه قلابی و مقداری مواد مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم به سه فقره زورگیری با همدستی پدرش، تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه پدر این متهم، وی نیز دستگیر و به همراه پسرش به مراجع قضائی معرفی کردند.

سرهنگ قاسم پور در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس برای برخورد با سرقت های خشن، به اوباش و سارقان زورگیر هشدار داد که مجازات سختی در انتظار آنها بوده و پلیس و مراجع قضائی هیچگونه اغماضی برای آنها درنظر نخواهد گرفت.

ارسال نظر