کد خبر 560517

جانشین فرمانده انتظامی پایتخت خبر داد؛

کشف ۳ هزار واکسن تقلبی

سردار هداوند از اسکورت ۴۰ محموله واکسن توسط پلیس خبرداد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در کنار کادر درمان خواهد بود و اقدامات لازم را برای تزریق واکسن کرونا انجام می‌شود. بیش از ۴۰ محموله واکسن را اسکورت کرده ایم و ۶۰ مرکز واکسیناسیون را اسکورت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه  این مجموعه اولین مجموعه تزریق واکسن ما است، گفت: در ماه‌های اخیر نزدیک به ۳ هزار واکسن تقلبی کشف کرده ایم و ۴ نفر هم دستگیر شده اند.

سردار هداوند با بیان اینکه پلیس هم همانند سایر مردم در نوبت تزریق واکسن قرار گرفته‌اند و تا به امروز نزدیک به ۸۰ درصد از افراد را واکسینه کرده‌ایم، تصریح کرد: در این مرکز روزانه نزدیک به ۷۰۰ دز واکسن تزریق می‌شود و ظرفیت‌ها در حال افزایش است، لذا به شهروندان توصیه می کنیم تا به مراکز مجاز تزریق واکسن مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی رهبر بقالی ‌
    ۰ ۰

    واقعا جای تعجب است بعضی‌ها در این برهه حساس از دزدی دست بردار نیستند ومیخواهند به خاطر پول انسانهای بیگناه کشته شوند این افراد را باید با خانواده با چرخ گوشت مخلوط کرده وبه سگها باید داد این بی هویت‌ها، چقدر بیشرف،چقدر بیناموس،چقدر بی‌غیرت هستند اگر اختیار داشتم به قرآن همچین حیوانات را در جا قتل عام میکردم وبا چرخ گوشت استخوانهایش را خرد میکردم وبه خانواده هایشان میخوراندم