کد خبر 460871

دستگیری سارق آرایشگاه‌های زنانه در تهران

سرهنگ کارآگاه خیراله دولتخواه اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت گوشی از آرایشگاه‌های زنانه و ارجاع پرونده‌ها به پایگاه پنجم پلیس آگاهی بررسی موضوع در اختیار تیم تخصصی کارآگاهان پایگاه پنجم قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، رییس  پایگاه پنجم پلیس آگاهی عنوان کرد: همچنین اکیپی از افسران مجرب به محل‌های سرقت مراجعه و با بررسی پلیسی، موفق شدند چهره زن سارق را شناسایی و تصویر وی را در اختیار واحد‌های گشت قرار دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هجدهم تیرماه زن سارق در یکی از آرایشگاه‌های زنانه واقع در تهرانسر توسط شهروندی شناسایی شد، گفت: متهم به نام مینا ۲۷ ساله به کلانتری ۱۵۰ تهرانسر انتقال و در بازجویی اولیه صرفا به یک فقره سرقت معترف و در ادامه تحقیقات پلیسی پس از ارجاع به پایگاه پنجم به بیش از ۳۰ فقره سرقت گوشی از آرایشگاه‌های زنانه اقرار و اظهار داشت، گوشی‌های مسروقه را به فردی به نام کریم به قیمت ناچیزی فروخته است.

وی ادامه داد: متهم در تشریح شیوه و شگرد خود در سرقت نیز اقرار کرد به عنوان مشتری وارد آرایشگاه‌ها می‌شدم و با پرداخت هزینه کامل اعتماد آرایشگر را جلب می‌کردم و با عنوان اینکه همسرم جلوی درب منتظرم است و عجله دارم مانع از هوشیاری مال باختگان می‌شدم و در فرصتی مناسب گوشی‌ها را سرقت می‌کردم.

رییس  پایگاه پنجم پلیس ¬آگاهی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد، ¬خاطرنشان کرد: تا کنون ۳۰ تن از مال باختگان از محله‌های جردن، یوسف آباد، ستارخان، امام خمینی، نواب، قصرالدشت، آیت ا... کاشانی و اشرفی اصفهانی به پایگاه پنجم مراجعه و طی مواجهه حضوری، متهم را شناسایی کردند.

سرهنگ کارآگاه دولتخواه اضافه کرد: متهمان با دستور قضائی روانه زندان شدند.

ارسال نظر