کد خبر 455612

آسانسور خراب قاتل پسر نوجوان شد

پسر نوجوان که برای رفتن به خانه‌اش در طبقه پنجم ساختمان سوار آسانسور شده بود به علت خرابی آسانسور به داخل چاهک سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، ساعت 8 شب 4 مرداد مأموران کلانتری 124 قلهک در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از سقوط پسر 16 ساله ای به داخل چاله آسانسور خبر دادند. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد. بررسی‌ها نشان داد که پسر نوجوان برای رفتن به منزل خود در طبقه پنج ساختمان محل حادثه در حال استفاده از آسانسور بوده که ناگهان آسانسور هنگام بالا رفتن خراب شده و کابین آسانسور بین طبقه چهارم و پنجم متوقف شده بود.

پسر 16 ساله که داخل آسانسور گیر افتاده بود زنگ هشدار را به صدا در می‌آورد. سرایدار ساختمان که از بستگان پسر نوجوان بود به همراه کلید آسانسور به سمت آسانسور رفت.

مرد سرایدار با کلیدی که در دست داشت در آسانسور را باز کرد و پسر نوجوان نیز درحالیکه قصد داشت از کابین آسانسور در طبقه چهارم خارج شود، ناگهان به چاهک آسانسور سقوط کرد و جان خود را از دست داد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که آسانسور دچار نقص فنی شده و دو روز قبل از سوی مسئول شرکت سازنده تعمیر شده بود اما در شب حادثه دوباره خراب شد و این خرابی به قیمت جان پسر نوجوان تمام شد.

بدنبال این حادثه جسد او به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی پایتخت به پزشکی قانونی منتقل شد و پرونده برای ادامه تحقیقات به دادسرای محل ارجاع شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

عناوین بیشتر