{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433662

فردی که با معرفی خود به‌عنوان «حکیم» فیلمی درباره خواص درمانی ادرار شتر تهیه و منتشر کرده بود از سوی پلیس امنیت پایتخت دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، سردار علی ذوالقدری، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در تشریح این خبر گفت: متهم با انتشار این کلیپ سبب گمراهی شهروندان و بروز موجی از بازتاب‌های منفی علیه ارزش‌های اسلامی و جامعه پزشکی کشور در فضای مجازی و حقیقی شده بود. به محض مشاهده این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی در خصوص خواص و فواید درمانی و ضد کرونایی مصرف و نوشیدن ادرار شتر، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت. تحقیقات اولیه پلیسی نشان از این داشت، فردی که خود را مدیر داخلی یکی از انجمن‌های طب سنتی معرفی می‌کند، در چند روز گذشته با انتشار کلیپ نوشیدن ادرار شتر در فضای مجازی سبب گمراهی و تشویش اذهان عمومی شهروندان شده است. مأموران پلیس امنیت عمومی با رصد‌های اطلاعاتی سرنخ‌هایی از مخفیگاه عامل انتشار این کلیپ به دست آوردند و مشخص شد، مخفیگاه متهم در حوالی میدان «فاطمی» بوده و متهم بدون داشتن مجوز قانونی، مطب طب سنتی افتتاح کرده است و به طبابت بیماران می‌پردازد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده و هیچگونه مدرکی برای طبابت ندارد، افزود: متهم کلیپ موصوف را در بیست و پنجم فروردین در یکی از روستاهای حوالی شهر کرج به همراه یکی از دوستانش تصویربرداری کرده و با توجه به شرایط فعلی موجود در جامعه از طریق شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

سردار ذوالقدری در پایان با تأکید بر اینکه هر مطلبی که در فضای مجازی بارگذاری می‌شود و با کلیپی منتشر می‌شود، صحت نداشته و شهروندان به آنچه که مطالعه می‌کنند یا مشاهده می‌کنند اعتماد نکرده و بر صحت گفتار مدعی صحه نگذارند، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

ارسال نظر

  • اسلام واقعی
    ۱ ۰

    جرم این فرد دقیقا چیه!!!هم شیعه هم اهل سنت بر سر اینگه ادرار شتر خوردنش اشگالی نداره و برای ناراحتی های ریه و تنگی نفس و مزایای دیگه میتونه مورد استفاده قرار بگیره متفق القولن .چطور شده حگومتی گه خودش رو مدعی اسلام میدونه یه فرد به جرم عمل به یگی از دستورات اسلامی مورد تایید پیامبر و اهل بیت دستگیر میگنه!!!!!!!!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری