{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 390584

دو کودک خردسال در پی ریزش دهانه چاهی در یک سوپرمارکت جان باختند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، در‌این‌باره گفت: وقوع حادثه ریزش چاه در ساعت ۱۳: ۱۷ ظهر شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در محله کن، سه‌راهی شهیدان اعزام کرد.  وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل، مشاهده شد حادثه در یک مغازه سوپرمارکت که در طبقه همکف ساختمان سه‌طبقه قدیمی‌ای قرار داشت، رخ داده و درحالی‌که افرادی داخل مغازه بودند، ناگهان دیواره یک چاه تخریب شده و گودالی به وسعت دو متر در آن ایجاد شده است. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در همان دقایق اولیه وقوع حادثه جوانی حدود ۲۰ساله که داخل چاه سقوط کرده بود با کمک مردم از چاه بیرون کشیده و نجات داده شد، گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشخص شد که دو پسربچه حدود پنج و شش‌ساله نیز داخل چاه سقوط کرده‌اند. 

او ادامه داد: در همین راستا نیز آتش‌نشانان هم‌زمان با ایمن‌‌سازی محل، وارد چاه شده و عملیات خود را برای نجات دو کودک در عمق چاه آغاز کردند. این عملیات با سختی‌های زیادی روبه‌رو بود؛ چرا‌که دهانه چاه هر لحظه در حال ریزش بود و اجسام داخل مغازه نیز به داخل چاه سقوط کرده بودند. 

ملکی ادامه داد: آتش‌نشانان مدتی بعد موفق شدند دو کودک را از عمق چاه خارج کنند، اما با تحویل آنان به عوامل اورژانس مشخص شد هر دو کودک جان خود را از دست داده‌اند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری