{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 378451

برادر یک خواننده زن در پاکستان که از خوانندگی خواهرش خشمگین شده بود او را با ضربات چاقو به قتل رساند.

کشته شدن ثنا توسط برادرش در شهر سوات پاکستان بار دیگر خاطره‌ی تلخ کشته شدن چندین هنرمند و آوازخوان دیگر را تازه کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو،  ثنا خواننده پاکستانی که نام اصلی وی ریشما بوده ‌است پس از قدم گذاشتن در عرصه‌ رقص و آوازخوانی از سوی برادرش مورد انتقاد و تهدید قرار گرفته بود. براساس گزارش پلیس ثنا از سوی برادرش با ضرب چاقو شدیداً مجروح شد و سپس به بیمارستان سیدو شریف انتقال داده شد که به علت شدت جراحات جانش را از دست داد.

ثنا

ثنا

ثنا

ثنا طی اظهاراتش به پلیس پیش از مرگ، گفته ‌است که پدرش اهل ایالت پنجاب بوده و مادرش ساکن شهر سوات و متعلق به یکی از خانواده‌های هنرپیشه است که هردو حدود ده سال پیش از هم جدا شده‌اند. پس از جدایی آن‌ها، ثنا با مادرش زندگی می‌کرده و برادرش با پدر در پنجاب به‌سر می‌بردند. وی افزوده ‌است که برادرش اکثراً به دیدارشان می‌رفت، اما دوست نداشت ثنا آوازه‌خوانی و رقص را ادامه دهد.

ثنا

ثنا

بنابراین یک شب، زمانی که وی پس از پایان برنامه ای به خانه برگشت، برادرش وارد منزل شده و در تاریکی شب خواهرش را به ضرب چاقو به شدت مجروح کرد.

با انتشار خبر مرگ ثنا در رسانه‌های اجتماعی نه تنها تعداد زیادی از مردم عادی ابراز اندوه و درد کردند، بلکه فعالان مدنی و فعالان حقوق زنان این واقعه را با شدیدترین الفاظ محکوم کردند.

ثنا

ثنا

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری