{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 378093

دو پسر ناشناس پس از ریختن اسید روی دختر نوجوان و پسر همراهش در پارک فرار کردند.

  به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، عصر شنبه گذشته گزارش اسیدپاشی در پارک قلعه مرغی به بازپرس کشیک جنایی اعلام و به‌دنبال آن تحقیقات به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران آغاز شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد که دختر 14 ساله و پسر 28 ساله بر اثر ریختن اسید دچار سوختگی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شده‌اند. یکی از دوستان شان که آنها را به بیمارستان رسانده بود در تحقیقات گفت: روز حادثه سیما و شهریار داخل پارک باهم قرار داشتند. من و دوستم هم آنجا بودیم ناگهان دو پسر جوان از کنار ما عبور کردند. یکی از آنها با اعتراض به ما گفت که چرا چپ چپ نگاه شان می‌کنیم و سر همین مسأله بحثمان شد.

در همین موقع سیما و شهریار هم به ما نزدیک شدند ولی ناگهان یکی از پسرها مایعی را که داخل ظرف بود روی سیما و شهریار ریخت. از صدای فریاد سوختم سوختم آنها متوجه شدیم که داخل ظرف اسید بوده است. بلافاصله افرادی که داخل پارک بودند به کمک ما آمده و روی آنها آب ریختند و با اورژانس تماس گرفتند.

پزشکان پس از معاینه اعلام کردند که سیما 5 درصد و شهریار 7 درصد دچار سوختگی شده‌اند. در ادامه تحقیقات بازپرس زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی و دستگیری دو پسر اسید پاش را صادر کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری