{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 372420

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری ۲نفر که با جعل عناوین دولتی اقدام به کلاهبرداری ۳۰میلیارد ریال در استان‌های بوشهر و خوزستان کرده بودند، خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: ‌پلیس آگاهی شهرستان ماهشهر با کار اطلاعاتی از سوء استفاده و کلاهبرداری 2 نفر با جعل عناوین دولتی مطلع شدند و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی برای دستگیری آنان آغاز شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی ماموران پلیس، هویت 2 فرد شناسایی و مشخص شد آن‌ها با جعل عناوین دولتی 30 میلیارد ریال از استان‌های بوشهر و خوزستان کلاهبردار کرده اند.

عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات تخصصی محل اختفا این 2 کلاهبردار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی دستگیر کردند.

وی در خصوص شیوه و شگرد کلاهبرداری صورت گرفته بیان داشت: این 2 کلاهبردار با مدارک جعلی خود را از کارکنان یکی از سازمان‌های نظامی و وابسته به مقامات عالی رتبه کشور معرفی کرده که پس از جلب اعتماد مالباختگان با وعده پرداخت وام های کلان اقدام به کلاهبرداری می کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیس به کلاهبرداری از 6 نفر به مبلغ 30 میلیارد ریال در استان‌های بوشهر و خوزستان اعتراف کردند.

عباس زاده خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری