{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 370377

رئیس کلانتری ۱۳۱ شهر ری از دستگیری یک شرور سابقه‌دار خبر داد که به روی پدر و مادرش چاقو کشیده بود؛ این شرور بعد از اصابت تیر به ناحیه ساق پا، توسط عوامل کلانتری دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ساعت 19 روز گذشته (8 تیر 98) طی تماس فردی با سامانه 110 پلیسی مشخص شد پسری جوان به روی پدر و مادرش چاقوکشی کرده است.

با حضور مأموران مشخص شد فرد چاقوکش پسری 33 ساله و دارای سوابق متعدد از جمله درگیری، چاقوکشی، توهین، فحاشی و تمرد نسبت به دستور مأموران انتظامی است.

بررسی بیشتر نشان داد این فرد سه ماه بعد از آزادی از زندان این بار در خانه پدر و مادرش، برای آنها چاقوکشی کرده که مأموران با توجه به حساسیت موضوع، با راهنمایی پدر متهم، وارد خانه شدند.  

در ادامه ماجرا متهم با پلیس نیز درگیر شد و مأموران با متوسل شدن به دفاع شخصی سعی در مهار این شخص داشتند اما این فرد شرور با یک کاتر و چاقوی کمری به پلیس حمله‌ور شد.

مأموران با استفاده از قانون به کارگیری سلاح یک تیر هوایی شلیک کردند که این شرور بدون توجه به شلیک پلیس، اشیاء تیز، برنده و لیوان به سوی مأموران پرتاب کرد.

سرانجام مأموران این شرور را از ناحیه ساق پا مورد شلیک گلوله قرار دادند که وی بعد از اصابت تیر، توسط عوامل کلانتری دستگیر شد. 

تحقیقات از مادر این شرور نشان داد که متهم دارای شرارتهای زیادی بوده است و دائم برای مادر و پدرش ایجاد آزار و اذیت ایجاد می‌کرده است. 

سرهنگ پرویز حسینی‌فر؛ رئیس کلانتری 131 شهرری با اعلام این خبر گفت: این متهم برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد و اقدامات تکمیلی پرونده بعد از انجام مداوا وی در دستور کار پلیس قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری