{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 369211

مدیر آتش‌نشانی شهر جدید پرند از آتش‌سوزی در یکی از برج‌های این شهر خبر داد و گفت: نیروهای آتش‌نشانی موفق شدند که ۳۰نفر از ساکنان این برج مسکونی را از خطر حتمی نجات دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، مصیب زنگنه، مدیر آتش‌نشانی شهر جدید پرند اظهار داشت: عصر امروز یکی از واحدهای مسکونی یک برج در پرند دچار آتش‌سوزی شد که در این بین، نیروهای آتش‌نشانی موفق شدند که ۳۰ نفر از ساکنان این برج مسکونی را از خطر حتمی نجات دهند.

وی ادامه داد: وسعت آتش‌نشانی بسیار بالا بود به طوری که سه ایستگاه رباط‌کریم، پرند و نصیرشهر در مهار آتش سوزی مشارکت داشته‌اند؛ اگر این آتش‌سوزی به طبقات دیگر راه پیدا می‌کرد به طور قطع فاجعه انسانی رخ می‌داد.

پرند یکی از شهرهای تازه تأسیس شده است که به دلیل عدم نظارت کافی فاقد هیچ گونه امکانات اطفای حریق است؛ از سوی دیگر، ضعف مدیران شهری از جمله شهرداری پرند و عدم پیش‌بینی بودجه برای تهیه نردبان برای طبقات بلندمرتبه موجب شده تا برج‌های بسیاری در آتش بسوزد.

به نظر مدیران شهری پرند پیش از هرگونه اقدامی در جهت فربه کردن دولت و ایجاد بخشداری باید نسبت به ساماندهی زیرساخت‌های شهری اقدام کنند تا با جان مردم بازی نشود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری