{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 364881

بار دیگر مادر و فرزندی در رودخانه کرج غرق شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، وطنی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: عصر امروز با سقوط یک پسر بچه 7ساله به نام بنیامین مادر 32ساله وی نیز برای نجات وی اقدام به ورود به رودخانه کرده که متاسفانه هر دو آنها جان خود را از دست دادند.

وی افزود: در همان مراحل اول کودک را آب میبرد اما مادر با تلاش نیروهای هلال احمر به حالت خفگی از آب خارج شده و به احیای اولیه جواب می دهد اما در ادامه در حین انتقال به اورژانس به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست می دهد.

وطنی گفت: متاسفانه از ابتدای امسال تا امروز 29نفر در رودخانه ها و سدهای استان البرز دچار حادثه شده اند که 14نفر از آنها فوت کرده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز از مردم خواست به دلیل بالا آمدن سطح رودخانه به هیچ وجه نه تنها وارد رودخانه نشوند بلکه به حاشیه رودخانه و سد نیز نروند چون در بسیاری از حوادث غرق شدگی فرد قصد شنا نداشته و با بی احتیاطی به داخل رودخانه سقوط کرده و جان خودرا از دست داده است.

جست و جو برای یافتن کودک 7ساله ای که امروز غرق شد و پسر بچه 6ساله ای که دیروز به رودخانه سقوط کرد ادامه دارد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اقای ع زیر میزند چه غلطی بکنند با بچه کوچک در مسیرهای خطرناک برای تفریح و غیره چرا هوای بچه هاشون ندارند بچه خیلی کنجکاو ه تا کی باید این خبرها باشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری