{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 363516

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از وقوع تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه شهید زین الدین تهران امروز ۹تیر خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ احسان مومنی به میزان گفت: مقارن ساعت ۲۰: ۱۳ روز یکشنبه نهم تیر ۹۸ در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید زین الدین (روی پل استخر) یک دستگاه سواری ال ۹۰ در لاین کناری متوقف می‌شود که یک دستگاه سواری ماکسیما به قسمت عقب ال ۹۰ برخورد و سواری ماکسیما به لاین دوم تغییر مسیر می‌دهد، در همان لحظه یک دستگاه هیوندا با ماکسیما برخورد و هیوندا تغییر مسیر می‌دهد و با جدول رفیوژ میانی و سواری ریو برخورد می‌کند که باعث واژگونی سواری ریو می‌شود.

وی افزود: در اثر این برخورد‌ها یک دستگاه موتورسیکلت با قسمت عقب ال ۹۰ برخورد و در اثر شدت ضربه راننده موتورسیکلت فردی حدودا ۲۷ ساله در محل حادثه فوت می‌نماید.

پلیس راهنمایی و رانندگی توصیه می‌کند

در ادامه رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب تاکید کرد: به رانندگان عزیز توصیه می‌نماییم، در هنگام توقف در سطح معابر در فاصله مناسب از عقب وسیله نقلیه علائم هشدار دهنده استفاده نمایند و با سرعت مطمنه در سطح معابر حرکت نمایند که در صورت وقوع هرگونه خطر بتوانند به راحتی وسیله نقلیه را کنترل نمایند.

همچنین به رانندگان موتورسیکلت توصیه می‌شود در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده نمایند و حتی الامکان از تردد در محور‌های بزرگراهی برای سرعت زیاد وسایل نقلیه خودداری نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی در سطح معابر نباشیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری