کد خبر 361592

آزار و اذیت ۵زن تحت پوشش مسافرکشی

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلپیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری راننده‌ای خبر داد که تحت پوشش مسافرکش، پنج زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، 26 آبان 98 پرونده‌ای از دادسرای امور جنایی به معاونت مبارزه با جرائم جنایی درباره آزار و اذیت راننده یک زن توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری ارجاع شد.

شاکی این پرونده در اظهاراتش به مأموران گفت: ساعت 21:50 دوازدهم آبان از مقابل ایستگاه متروی نوبنیاد به مقصد حکیمیه سوار یک دستگاه خودروی پراید شدم که راننده پس از پیاده کردن دیگر مسافران ضمن انحراف از مسیر اصلی، من  را به سمت جاده تلو برد و در آنجا مورد اذیت و آزار قرار داد.

حین تحقیقات برای شناسایی متهم،  خانمی دیگری به پلیس آگاهی مراجعه  کرد و در اظهارات مشابه شاکی نخست، به کارآگاهان گفت: ساعت 20:30 چهاردهم آذر از میدان نوبنیاد به مقصد میدان رسالت سوار یک دستگاه خودروی پراید شدم  که راننده کنار زیرگذر اتوبان شهید بابایی پس از درگیری فیزیکی مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و نهایتاً در نزدیکی بیمارستان الغدیر پیاده کرد و متواری شد.

در ادامه رسیدگی به پرونده، با توجه به مشخصات ظاهری متهم، تصویری از وی طراحی و در اختیار کارآگاهان قرار داده شد. 

با بهره‌گیری از روشهای علمی کشف جرم، در گام دوم تحقیقات پلیسی  مشخص شد که فرزند مالک خودروی مذکور،  مرتکب این جرایم شده است.

در نهایت مأموران، متهم را حین خروج از مخفیگاهش دستگیر کرده و برای تکمیل تحقیقات مقدماتی به پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهم در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب بزه انتسابی بود اما پس از مواجه شدن با دلایل و روبه‌رو شدن با شکات لب به اعتراف گشود و به دو فقره جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی؛ معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: سه شاکی دیگری که توسط راننده پراید در سطح شهر تهران مورد آزار و اذیت قرار گرفته بودند، دعوت و پس از مواجهه با متهم، وی را شناسایی کردند.

به گفته گودرزی، تحقیقات از متهم ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر