کد خبر 356588

تعدادی از هواداران خاطی تیم های سپاهان و پرسپولیس دستگیر شدند

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری تعدادی از هواداران خاطی تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در داخل و بیرون ورزشگاه نقش جهان اصفهان خبر داد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ حسین حسین زاده بامداد روز پنجشنبه بدون ذکر تعداد دستگیر شدگان این مسابقه افزود: فضای بیرونی ورزشگاه نقش جهان پس از بازی بسیار ملتهب بود.

وی اظهار داشت: این التهاب با توجه به اینکه تیم سپاهان بازی برده ای را واگذار کرده بود شکل گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی اصفهان افزود: از سوی دیگر اطراف ورزشگاه نقش جهان به لحاظ جغرافیایی و کانال عبور و مرور مناسب نیست و همین امر موجب شدت و گسترش التهاب بین نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه شد.

وی بدون تایید هر گونه گزارش آسیب به خودروهای عمومی و شخصی گفت: هم اکنون فضای اطراف ورزشگاه آرام و بدون التهاب است.

 در پایان این دیدار به تعدادی از خودروهای خبرنگاران، اصحاب رسانه و هواداران در ورزشگاه نقش جهان خسارت جدی شامل آتش سوزی، آسیب به بدنه، تخریب فضای داخلی خودرو و شکستگی شیشه و تخریب و غارت اموال وارد شده است.

همچنین یک منبع آگاه در ورزشگاه نقش جهان گفت دستکم ٢٠٠ نفر در جریان مسابقه چهارشنبه شب سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در نیمه نهایی جام حذفی نیمه نهایی در در ورزشگاه نقش جهان مصدوم شدن و مورد مداوا قرار گرفتند.

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر در دیدار خارج از خانه در نقش جهان مقابل سپاهان اصفهان به فینال جام حذفی صعود کرد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر