{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 348302

کارآگاهان جنایی در تلاش هستند قاتلان مردی را که با شلیک گلوله به قتل رسیده است، شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، ساعت 23:30 شامگاه چهارشنبه هفته گذشته وقوع قتلی در خیابانی در منطقه جوادیه تهرانپارس به کلانتری اعلام شد و وقتی مأموران به محل رفتند، جنازه غرق در خون جوانی را دیدند که هدف گلوله قرار گرفته بود. به همین دلیل موضوع را به بازپرس جنایی اطلاع دادند.

دقایقی بعد کارآگاهان ویژه مبارزه با قتل با اطلاع از وقوع این جنایت در محل حاضر شدند و بررسی‌های خود را آغاز کردند. آنها فهمیدند مقتول هاشم نام دارد و هدف جنایتی کاملا حرفه‌ای قرار گرفته است. شواهد نشان می‌داد قاتلان 17 گلوله به‌ سمت او شلیک کرده‌اند که هفت تیر به او اصابت کرده و درجا باعث مرگش شده است.

کارآگاهان در نخستین اقدام به بازجویی از مردی پرداختند که قتل را به پلیس اطلاع داده بود. او گفت: هاشم به قهوه‌خانه برادرم آمد و از او مشروب خواست. برادرم هم مشروب را به او داد، اما وقتی هاشم خواست کارت بکشد و پول را پرداخت کند، دستگاه کارت‌خوان کار نکرد. به همین دلیل قرار شد هاشم از  عابربانک پول بگیرد. برادرم از من خواست همراه او بروم و پول را از هاشم تحویل بگیرم. من سوار خودروی پژو 405 هاشم شدم و به راه افتادیم. وقتی به اولین عابربانک رسیدیم، هاشم پیاده شد تا پول بگیرد. من هم در ماشین نشسته بودم. ناگهان خودروی تیبای سفیدرنگی از راه رسید و در نزدیکی هاشم توقف کرد. آن خودرو سه سرنشین داشت. مردی که در صندلی شاگرد نشسته بود، شیشه ماشین را پایین داد و با سلاح کلاشینکف شروع به تیراندازی کرد. او هاشم را به رگبار بست و سپس خودرو به‌سرعت از محل دور شد. این حادثه بسیار سریع اتفاق افتاد و من که شوکه شده بودم، حتی نتوانستم شماره پلاک تیبا را یادداشت کنم.

کارآگاهان در گام بعدی تحقیقات خانواده مقتول را شناسایی کردند و به سراغ آنها رفتند. یکی از برادران هاشم در بازجویی‌ها گفت: هاشم مدتی به اتهام حمل مواد مخدر در زندان بود. او در زندان با یکی از هم‌سلولی‌هایش به نام حامد به مشکل بر خورده بود. من نمی‌دانم مشکل آنها چه بود، اما اختلافشان به‌حدی بالا گرفته بود که حامد از زندان به برادرانش تلفن زده و از آنها خواسته بود برادران مرا بکشند. یک شب برادران حامد سر راه دو برادر من قرار گرفتند و با آنها درگیر شدند. در آن حادثه برادرانم زنده ماندند و فقط از ناحیه پا زخمی شدند.

این مرد ادامه داد: حامد تهدید کرده بود هاشم را به قتل می‌رساند، به همین دلیل من فکر می‌کنم او پشت این جنایت باشد.

کارآگاهان بعد از اطلاع از این جزئیات دور تازه‌ای از تحقیقات را آغاز کردند و تلاش آنها برای دستگیری عاملان این جنایت همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری