کد خبر 345596

سرکلانتر هفتم پایتخت خبر داد؛

اعتراف به ۹۵۰میلیون ریال زورگیری

سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری ۲ زورگیر خبر داد و گفت: تا کنون متهمان به ۹۵۰ میلیون ریال زورگیری در ۱۷ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پایتخت در توضیح این خبر، اظهار کرد: مقارن ساعت ۲ بعد از ظهر روز گذشته هیجدهم فروردین ماه امسال مأموران سرکلانتری هفتم با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر زورگیری ۲ موتورسوار و مصدوم کردن وی، در جریان وقوع یک فقره سرقت، منجر به مصدومیت قرار گرفتند و بلافاصله تیم عملیات سرکلانتری برای بررسی موضوع و دستگیری متهمان وارد عمل شدند و در کمترین فوت وقت در آدرس اعلامی حاضر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور مأموران در محل، شاکی به گشت انتظامی مراجعه و اظهار داشت: «در حال تردد از ضلع جنوبی میدان بهارستان به سمت خیابان مصطفی خمینی بودم که ۲ موتورسوار به من نزدیک و ضمن تهدید با سرد خواستار دریافت کلیه اموال شخصی ام شدند که پس از مقاومت کردن مچ دست چپم را مصدوم و کلیه اموال شخصی ام از قبیل وجوه نقد و گوشی همراهم را سرقت کردند».

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه هر ۲ متهم پس از زورگیری به طور جداگانه از محل متواری شده بودند، ادامه داد: در ۲ عملیات پی در پی هر ۲ سارق دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان، مبلغ ۵۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تراول چک ،۲ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۲ قبضه سلاح سرد کشف شد.

سرهنگ جلیلیان افزود: با انتقال متهمان به سرکلانتری و انجام تحقیقات تکمیلی از آنان، هر ۲ متهم به ۱۷ فقره زورگیری و سرقت ۹۵۰ میلیون ریال وجه نفد از مالباختگان در محدوده محله‌های بهارستان، خزانه و نازی آباد اعتراف کردند.

وی افزود: متهمان برای شناسایی سایر جرایم در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر