{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 339733

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: فردی در سنقروکلیایی که به دنبال اختلافات شخصی همسر خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: چند روز پیش و پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ سنقروکلیایی مبنی بر مرگ مشکوک یک خانم جوان ۳۱ ساله، مأموران پلیس آگاهی شهرستان به سرعت در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: مأموران پس از حضور در محل و انجام بررسی‌های لازم، در چند مرحله از همسر مقتول بازجویی و در جریان آنها متوجه تناقض گویی وی شده و به این یقین رسیدند که زن جوان به قتل رسیده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و انتقال مرد جوان به پلیس آگاهی، وی در بازجویی‌های فنی و تخصصی در نهایت به ارتکاب قتل اعتراف و عنوان کرد که از پشت سر با استفاده از روسری اقدام به خفه کردن و قتل همسرش کرده است.

وی با بیان اینکه فرد قاتل، علت و انگیزه و کار خود را اختلافات خانوادگی عنوان کرده؛ از معرفی وی به مراجع قضائی خبر داد.

آمویی در پایان با توصیه به افراد در خصوص اینکه در هنگام عصبانیت نباید تصمیم‌های عجولانه گرفت، بیان داشت: مراکز مشاوره پلیس همه روزه از ساعت ۷ تا ۱۴ آماده ارائه‌های مشاوره‌های رایگان به عموم مردم در خصوص مسائل مختلف از جمله اختلافات خانوادگی است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری