{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 335830

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس‌، سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کشف یک جسد مجهول الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول ، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده وقوع قتل و هویت متوفی تایید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با بکارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ عیدی اذعان کرد: متهم دستگیر شده در سخنانی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت: برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان و بیان کرد: با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.

ارسال نظر

برای تبلیغات نهمین دوره انتخابات
اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور در اقتصاد آنلاین
با شماره ۰۹۰۱۵۶۹۹۶۳۵ در تماس باشید