{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 335830

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می‌کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس‌، سرهنگ حسین عیدی اظهار کرد: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود آورد، سرانجام توسط پلیس این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کشف یک جسد مجهول الهویه در یکی از مناطق شهرستان دزفول ، پلیس تحقیقات خود را جهت کشف حقیقت موضوع آغاز کرد.

وی با بیان اینکه در ادامه روند بررسی پرونده وقوع قتل و هویت متوفی تایید شد، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی دزفول با بکارگیری توان علمی و تحقیقات اطلاعاتی قاتل که یکی از دوستان مقتول بوده را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ عیدی اذعان کرد: متهم دستگیر شده در سخنانی ضد و نقیض علت مرگ متوفی را مصرف بی رویه مواد مخدر عنوان کرد و گفت: برای اینکه مشکلی متوجه وی نشود جسد را در کنار جاده رها و محل را ترک کردم.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با اشاره به تلاش مستمر پلیس آگاهی دزفول جهت کشف حقیقت، اظهار داشت: متهم در تحقیقات به عمل آمده پرده از جنایت برداشته و انگیزه خود را اختلاف شخصی عنوان و بیان کرد: با وارد کردن یک ضربه به سر مقتول وی را به قتل رسانده است.

ارسال نظر