{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 328888

پسر جوانی که با فریب‌دادن یک دختر نوجوان با فیلم‌برداری از تعرض به او، اقدام به اخاذی میلیونی کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، چندی قبل دختر 17 ساله‌ای با حضور در اداره پلیس فتای تهران بزرگ از گرفتارشدن در دام جوانی شیطان‌صفت خبر داد و تیمی از مأموران برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند.  دختر نوجوان در تحقیقات پلیسی به مأموران گفت: چندی قبل با پسر جوانی که دانیال نام دارد، در شبکه اینترنتی اینستاگرام آشنا شدم و هر روز با هم از طریق همین کانال اجتماعی در ارتباط بودیم تا اینکه او پس از اعتمادسازی پیشنهاد داد همدیگر را ملاقات کنیم.  او افزود: دانیال ابتدا خواست برای دیدنش به خانه‌شان بروم که نپذیرفتم، اما اصرارها و چرب‌زبانی‌های پسر جوان باعث شد پیشنهادش را بپذیرم و به‌ خانه‌اش بروم.

این دختر ادامه داد: پس از اینکه وارد خانه دانیال شدم، همه‌چیز آرام به نظر می‌رسید اما ناگهان پسر جوان شروع به کتک‌زدن من کرد و با تهدید نقشه شومش را به اجرا گذاشت. وقتی به خانه بازگشتم از ترس آبرویم به کسی حرفی نزدم تا اینکه پسر جوان یک فیلم از صحنه‌های شومی را که از من داشت، برایم ارسال و تهدید کرد اگر برایش پول تهیه نکنم اقدام به انتشار فیلم در شبکه‌های مجازی می‌کند.

دختر نوجوان گفت: می‌ترسیدم به پلیس مراجعه کنم چون دانیال مرا تهدید کرده بود اگر شکایت کنم فیلم را پخش می‌کند، به همین دلیل مجبور شدم النگوی طلایم را به قیمت هفت میلیون تومان بفروشم و پول آن را در اختیار پسر جوان قرار دادم. چند روزی گذشت اما پسر جوان دوباره با تهدید به انتشار فیلم از من خواست تا برایش پول تهیه کنم و می‌خواست به این رابطه شیطانی ادامه بدهم که دیگر راهی جز کمک از پلیس پیش روی خودم ندیدم.  مأموران پلیس فتای تهران با توجه به حساسیت موضوع، به‌صورت ویژه عملیات ردیابی پسر جوان را در دستور کار خود قرار دادند و خیلی زود مخفیگاه این جوان 25 ساله شناسایی شد.  مأموران در عملیاتی غافلگیرانه موفق به دستگیری دانیال در مخفیگاهش شدند و پسر جوان در اعترافاتش عنوان کرد روز حادثه، گوشی موبایل را برای اخاذی و ادامه رابطه در خانه جاسازی کرده بودم و از همه اتفاق‌ها فیلم‌برداری کردم.

سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتای تهران، با تأیید این خبر گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفته است.

ارسال نظر