{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 327780

رئیس کلانتری ۱۰۷ فلسطین از دستگیری سارق مسلحی خبر داد که با ورود به منزل یک پیرزن قصد سرقت داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، عصر روز گذشته (17 دی 97) مأموران کلانتری 107 فلسطین از طریق سامانه پلیسی در جریان سرقت به عنف از منزل پیرزنی قرار گرفته که در جریان آن سارق پس از حضور همسایه‌ها اسلحه به دست از محل متواری شده بود.

شاکی در طرح شکایت خود گفت: در خانه در حال نماز خواندن بودم که فردی در خانه را زد، در را باز نکردم تا اینکه با سماجت وی در را کمی باز کردم و او خودش را همسایه معرفی کرد، فکر نمی‌کردم این فرد سارق باشد که در یک لحظه، اسلحه را روی سینه من قرار داد و من را به سمت اتاق هل داد، خیلی ترسیده بودم.

وی افزود: در لحظه‌ای که سارق قصد داشت در را ببندد با تمام توان او را به سمت بیرون هل دادم که با جیغ و فریاد من، همسایه‌ها متوجه شده و وی از مهلکه گریخت.

در ادامه مأموران عملیات کلانتری در حوالی محل حادثه، مردی را مشاهده کردند که سوار بر موتورسیکلت احدی از شهروندان است و با وی درگیر شده، در ادامه مشخص شد فرد سوار شده بر موتورسیکلت همان سارق فراری است که دقایقی قبل گزارش متواری شدن او از صحنه سرقت، گزارش شده بود.

ماموران وی را بازداشت کرده و از متهم یک اسلحه گرم، چاقوی سلاخی و یک عدد کلاه پشمی مخصوص پوشاندن چهره کشف شد.

سرهنگ علیزاده؛ رئیس کلانتری 107 فلسطین با اعلام این خبر، گفت: متهم به علت احتیاج مالی برای تهیه پول موادمخدر و با ادعای خودش برای اینکه بتواند به شهرستان برگردد، با قصد سرقت وارد خانه پیرزن شده تا بتواند پول بلیت اتوبوس خود را تهیه کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری