{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 319573

معاون مبارزه با سرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به دستگیری باند ۳۱ نفره سارقان لاستیک خودرو های پراید و خودرو های شاسی ، گفت: سارقان به ۵۰۰ فقره سرقت لاستیک اعتراف کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ سیدشمس الدین میرزکی در تشریح این خبر،  افزود: در پی دریافت چندین فقره شکایت شهروندان در خصوص سرقت لاستیک های خودرهایشان موضوع بصورت ویژه در دستور کار معاونت مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته بیان اشت: در بررسی های صورت گرفته یکی از سارقان حرفه ای و باسابقه که در زمینه سرقت لاستیک های خودرو در سطح شهر تهران فعالیت داشت دستگیر و از وی تعدادی لاستیک خودرو های پراید و خودرو های شاسی بلند کشف شد. 

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان داشت: در بازجویی های فنی انجام شده مشخص شد متهم اصلی به هویت حمید رضا که دارای سابقه کیفری می باشد در زندان با افرادی آشنا که بعد از آزادی از زندان اقدام به تشکیل باند سرقت کرده اند. 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در یک عملیات غافلگیرانه ۱۵ نفر سارق و مالخر این باند دستگیر شدند، بیان داشت: در بررسی و تحقیقات صورت گرفته از این افراد دیگر اعضا این باند که بصورت گسترده در نقاط مختلف تهران اقدام به سرقت لاستیک های خودروهای پراید و شاسی بلند نیز دستگیر شدند.  

سرهنگ میرزکی با اشاره به اینکه اعضا باند که بیشتر دارای سابقه کیفری می باشند در بازجویی های صورت گرفته در مجموع به ۵۰۰ فقره سرقت لاستیک اعتراف کردند، بیان داشت: اعضا این باند نیمه شب ها در نقاط مختلف شهر تهران به خصوص نقاط شمالی آن اقدام به سرقت لاستیک خودروهای لوکس از قبیل سانتافه، توسان و ... می کردند و اموال سرقتی را در خانه ای در منطقه نبرد انتقال و بعد به تدریج به مالخرها تحویل می دادند.

وی با اشاره به اینکه سارقان لاستیک های خودرو های لوکس را به قیمت ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان و لاستیک خودروهای پراید را به قیمت ۵۰ هزار تومان به مالخرها به فروش می رساندند، اظهار داشت:  از انبار های متعلق به اعضا این باند تعداد ۳۰۰ فقره لاستیک های خودروهای پراید و شاسی بلند کشف شده است.

معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اینکه سارقان به شعبه سوم دادیاری ناحیه ۳۴ تهران جهت رسیدگی به جرایم آنها انتقال داده شدند، اعلام داشت: مالباختگانی در محدوده تهران بزرگ لاستیک خودروی آنها به سرقت رفته است می توانند با در دست داشتن اصل پرونده خود جهت تحویل اموال خود به اداره ۲۰ پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۱۰۵۵۵۲۱ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری